PONOVO UKRADENA MUZIKA

PONOVO UKRADENA MUZIKA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ponovo sam ostao bez muzike, ovaj put stari grad,prekoputa policijske stanice Logavina,pored toga ukradena sva zakonom predvidjena oprema koju svako auto treba da ima..... :icon_cry::icon_cry:
Odnjeto u kutijom kako se vidi na slici, u pitanju je woofer Pioneer 306c sa manjim vidljivim ostecenjem na membrani, pojacalo Renegade 1100s za koje garancija vrijedi do oktobra ove godine... :icon_cry:
Iako je sve bilo zasharafljeno na zidove gepeka uspjeli su odnjeti u sred bijela dana pred policijom.



[attachment=34783]
 

Prilozi

  • SADA.jpg
    SADA.jpg
    147,6 KB · Pregleda: 213
Član
bilo jedno auto u toj policiskoj stanici pa mu falilo dijelova :D

salu na stranu, upracen si, cim naju da imas muziku
 
Član
O jbm sve...dal je moguce ??? Ovo me sad podseti, mom drugu ukrali sa ventila gvozdene kapice, koje kostaju 200 dinara ili 4KM, manje vise, tako nekako, bruka i strahota...A ovo ti se desava vec koliko vidim, drugi put, tako da, sto rece Armin, upracen si, i najpametnije da se ti lepo raspitas po gradu ko to radi, sta kako, manje vise, kopaj, i naces neku vezu 101% ko ti je maknuo muziku. A kad nadjes ko je, ostalo je na tebi. Iskreno se nadam da ces naci svoje stvari ili makar nekako povratiti novac, ako je to ikako moguce...
 
Član
sta vise nece ukrast,prokletnici:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
drugar tebi ovo kradu vec drugi puta ja da sam na tvom jestu uzeo bi od nekoga muziku proso dva tri puta kroz grad parkirao negdje auto i zatvorio se u gepek i ceko mangupe da dojdu ukrasti muziku.a onda bolje da ih nema jos novo pojacalo sve u svemu da pronadjes svoju mjuzu pozzz;)
 
Član
neko ko te zna upratio zadnje mu bilo
jaro fakat mi je zao ali je ne bih ni tranzistor ubacio poslije ovoga
 
Član
Ma burazeru sve ja to znam, ali sto je najtuznije taj dan sam htio izvaditi muziku iz auta da mi stoji u kuci, jer sam htio nest raditi oko auta, a sad mi je josh razvaljena brava i izgrebano auto kako su vukli kutiju uz auto, ma ne znam vishe sta da radim, a sto je najtuzije i da ga razbijesh ko konja opet bih ja popushio prijavu...........

:icon_confused:
 
Član
Maruti je napisao(la):
Ma burazeru sve ja to znam, ali sto je najtuznije taj dan sam htio izvaditi muziku iz auta da mi stoji u kuci, jer sam htio nest raditi oko auta, a sad mi je josh razvaljena brava i izgrebano auto kako su vukli kutiju uz auto, ma ne znam vishe sta da radim, a sto je najtuzije i da ga razbijesh ko konja opet bih ja popushio prijavu...........

:icon_confused:

a reci ti meni jesil slucajno ti objavljivao gdje ovu novu muziku da si stavio poslije one kradje ? :icon_rolleyes:
 
Član
vjeruj mi drug nigdje ali bash, nigdje nema slike interijera a kamoli muzike koju sam imao :icon_sad:
 
Član
vec sam ti licno rekao a evo i ovde najvjerovatnije neko ko je bas znao sta tacno ima i kako da izvadi ;) al haj znaj ko je... daj Boze da nadjes i dabogda im se ruke osusile da vise nikom nista ne klepe
 
Član
ma brate vozas se kroz grad muzika drma ,stoka uprati ,ha ya mali je kod nas grad svi sve znaju .jbg .zao mi je
 
Član
gogy je napisao(la):
ma brate vozas se kroz grad muzika drma ,stoka uprati ,ha ya mali je kod nas grad svi sve znaju .jbg .zao mi je

Ma jbga, na stranu sve, sam sam kriv, znao sam kakva je situacija u gradu i sve a ja se napravio pametan stavio muziku bez ikakve zastite na autu, u buduce pamet u glavu i to je to :icon_confused:
 
Član
brate moj znas me dobro dajem sve od sebe da pokusamo naci tvoju muziku
jbg vidio si i moje auto strepim pored njega a navece kuci cuko mi spava u autu i jos alarm
:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top