Pomozimo Vedinu Klovi

Pomozimo Vedinu Klovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prijatelji ako ste u mogucnosti a imate neku odjeću koja vam nemoze a u ispravnom je stanju spakujte i pošaljite ovom dječaku u Goražde.Molio bih i ako neko osim Tepsije ima iz Goražda da se javi da se njemu sve pošalje pa da dalje proslijedi te pakete pomoci do dječaka.
Evo link za cijeli text:
http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/clanak/100109068
 
Član
ma svegami ovo je zalosno,u kakvoj mi drzavi zivimo jbt,ovakav talent a ovako da zivi,ja se sjecam kad je bilo na tv-u reportaza o ovom djecaku,nekad davno ga snimali,kad su tek otkrili koliki je talenat,,trebalo bi pomoc na bilo koje nacine
 
Član
Izvinjavam se za OFF, ali stvarno ovaj covek Ado zasluzuje veliki respekt za ove akcije...Znaci humanijeg coveka odavno nisam video na forumu, dao sam ti + u reputaciji i to si bas zasluzio...Hehe eto morao sam da te pohvalim, svaka tebi cast, super je sto ima takvih kao ti na forumu...:icon_exclaim:
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Izvinjavam se za OFF, ali stvarno ovaj covek Ado zasluzuje veliki respekt za ove akcije...Znaci humanijeg coveka odavno nisam video na forumu, dao sam ti + u reputaciji i to si bas zasluzio...Hehe eto morao sam da te pohvalim, svaka tebi cast, super je sto ima takvih kao ti na forumu...:icon_exclaim:

potpis,i ja sam vec prije neki dan dao +, stvarno momak je prva liga,zasluzuje 1001 +
 
Član
Quoted text copy paste sa sarajevox-a
A, obećavali su mu mnogo... Dječaka koji govori engleski, španski i francuski, koji piše knjige, dječaka koji rado pomaže svojim prijateljima, komšijama i porodici, koji ostvaruje zavidne rezultate na takmičenjima znanja svi hvale i svi mu nešto obećavaju. Međutim, sve se na tome i završi.

Svi koji žele i mogu pomoći Vedinu i njegovom devetogodišnjem bratu Senadu mogu kontaktirati porodicu Klovo na broj 061/ 601-843
Fakat tuzno i jadno, jako sam osjetljiv na ovakve teme i slicno! Djecak je pravo cudo od boga sa 11 god pricat 3 jezika, te ih knjizevno poznavat, to je pravo cudo! Dakle evo ja ovdje JAVNO pozivam sve dobre ljude, da se jave, da svatko nesto prikupi kako novcano, tako i materijalno, odjeca, hrana, potrebne knjige za skolu i slicno, te da odredimo jedan dan i da pokazemo da i u ovoj zemlji ima jos humanih i dobri osoba koje misle na druge... Dakle ja sutra zovem porodicu na ovaj broj koji je postavljen kao kontakt broj porodice, da pitam koje su namjernice najpotrebnije za zdrav i ugodan zivot porodice te malog Vedada i iznosim tu, sto sam saznao od porodice, pa cemo dalje realizovat ostalo te pomoci porodici koliko je u nasoj moci. I evo molim jos jednom sto veci odaziv, ako ne mozete pomoci novcano, pronađite nesto odjece koja vam stoji, a malom Vedinu bi mogla mnogo znaciti i jos neke materijalne stvari...
 
ArminM je napisao(la):
BMW-GTI je napisao(la):
Izvinjavam se za OFF, ali stvarno ovaj covek Ado zasluzuje veliki respekt za ove akcije...Znaci humanijeg coveka odavno nisam video na forumu, dao sam ti + u reputaciji i to si bas zasluzio...Hehe eto morao sam da te pohvalim, svaka tebi cast, super je sto ima takvih kao ti na forumu...:icon_exclaim:

potpis,i ja sam vec prije neki dan dao +, stvarno momak je prva liga,zasluzuje 1001 +

Hvala kolege pokušavam biti iako je put do jedne uspješne akcije vrlo težak ali nekako se borim sa svi
 
Član
Odjece nemam....natrpat cu paket hrane i jos kakvih namirnica....uostalom,Error je rekao da ce zvati i vidjeti sta im treba,i svaka mu cast...
Takoder,Ado Mostar,svaka cast...bice +...pozz
 
Član
Evo ovako danas sam zvao porodicu, te dobio neke informacije koje su me zanimale.
Dakle pozeljo bi bilo oni koji imaju starije odjece, te imaju rodake, susjede, prijatelje koji imaju djecu od 10 do 15 godina, te imaju neku odjecu koja im smeta doma, a da je iskoristiva (necemo sada krpe nositit) da tu istu odjecu pokupe, te spreme u vrecicu, paket ili nesto drugo vec, nije bitno, te da se to odnese, evo ja sam kontakirao par porodicni poznanika, koji imaju djecu u tom uzrastu i rekli su da ce biti nesto, a i ja sam imam neke odjece koju ne nosim,a mogla bi posluziti pa tako da nadam se biti nesto korisno...

Vedin:
Majica-Size: 14
Cipele-Patike: 37- 38
Pantalone: 16

Vedinov brat Senad:

Majica- Size: 12
Cipele-Patike: 32- 33
Pantalone: 12- 13

Dakle to je sto se tice odjece,i obuce, a sto se tice potrebni zivotni namjernica, to se otprilike zna sto ide za djecu ovog uzrasta i za roditelje, pa evo dakle Pozivam sve clanove koji su voljni pomoci, da se skontamo koji dan, da odemo i da damo po 5-10-15km (kako tko moze) te da kupimo i zivotni namirnica za ovu obitelj, te da pokazemo da jos uvijek ima dobri i humani osoba u ovoj napacenoj zemlji. Ja se evo ovi dana potrudim otici, tj dogovoriti sastanak sa direktorom lokalnog marketa-lanca marketa, da da neku Prehrambenu potporu obitelji, ako uspije, naravno onda cemo moci i novcano pomoci obitelj, sto bi takodjer bilo jako dobro i korisno...
 
Član
i ja sam tu,imam neke odjece od mladjeg buraza,nesto i moje sto ne nosim,pa cu skontat to da skupim,pakujem i da se i ja prikljucim akciji
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top