Pomozimo porodoci Delibegovic !

Pomozimo porodoci Delibegovic !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=32473

Porodica Delibegeovic zivi vrlo tesko,bez rijesenog stambenog pitanja,sa mnogo zdravstvenih problema,a cesto ni najosnovniju stvar za zivot,hranu,porodica Delibegovic ne posjeduje.
Procitao sam ovaj tekst,zalosno je kako se ova porodica bori za zivot.Da ne pisem puno,na linku se nalaze sve informacije o zivotu ove porodice.Cesto se organizuju humanitarne akcije,pa ne bi bilo lose da se pomogne i ovoj porodici,kojoj je pomoc itekako potrebna.Vec nekoliko prijatelja je pristalo da da neku skromnu svotu novca,a znam da postoji dosta ljudi koji bi pomoglo,pa et,imate priliku.Volio bi da se sastanemo jedno vece na OMV-u u Tuzli na magistrali,da svako da svoj novcani doprinos,koliko moze naravno_Ova akcija se odnosi pretezno na ljude iz Tuzle i okoline,medutim svako ko moze na neki nacin poslati novac,bilo bi dobro.Evo,ako ima zainteresovanih ja predlazem da se sastanemo u petak uvece,da skupimo novac,da budemo humani,da iskoristimo priliku da se malo druzimo a da sljedeci dan,naravno ko bude mogao sa mnom i prijateljem ode u nabavku potrebnih namirnica i da to urucimo porodici Delibegovic,jer im je pomoc potrebna.
 
N

nenad

Ja sam za. Prosle godine smo sestra, zet i ja otisli do njih i dali im malu finansijsku pomoc, ljudi stvarno nemaju NIKAKVIH uslova za zivot i svaka pomoc im je dobrodosla.
 
Član
I ja sam za. Ajde raja, znam da nikome ne rastu pare na drvetu, ali ko god moze nek pripomogne koliko - toliko, tuzno je i citati kada nekoga zapadne ovakva sudbina, a kamoli prozivljavati je.....
 
Član
Bila je akcija na forumu tuzlarija i jos uvijek traje..malo-malo neko od njih skupi stosta i odnese...ja sam vise da se sad ljudi vise okrenu Meliki jer ima vremena do nove godine a oko 50% sredstava je skupljeno...ipak je zivot-smrt u pitanju...ja vec drugi put uplacujem a moji su zvali od kuce bruka puta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top