Pomozimo našoj sugrađanki Almi Ajanović

Pomozimo našoj sugrađanki Almi Ajanović

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav ljudi
Sve o Koncertu sto sam stavio bilo je tačno do dana kada su mi javili da sam limitiran sa gostima i sa svim drugim sto ide uz jedan ovakav koncert
zbog toga ovaj koncert za Almu Ajanović će se održat 16.11. u Domu Mladih samo što organizator nisam ja nego neko ko je sve isplanirao da bi me srusio
Datum koncerta koji cu ja radit bit ce naknadno objavljen
a svima vama se izvinjavam za to sto ste htejli pomoci meni
Sve drugo ostaje da se našoj Almi pomogne
Molim izvinjenje od svih vas

Pozivom na ovaj broj donirajte 2KM za Almu Ajanovic! 090 291 032
 
Legend
opet cemo kao i za Enu aBd napravit naljepnice, na auta pucat i naravno podrzati akciju na svaki moguci nacin !!
 
Član
treba treba....samo nek ljudi zovu.... sto prije treba krenuti u akciju......neki su vec i krenuli
 
Član
Ja sad zvao na ovaj broj 090 291 032 i donirao 2KM za Almu Ajanovic!!!!!

Pokažimo još jednom da nismo divljaci nego da smo samo civilizovani ljudi i ljubitelji automobila, koji vole pomoći i pomažu SVAKOM U SVAKOJ SITUACIJI, bez obzira na dob, rasu ili vjeru, naravno koliko je tko u mogućnosti...
I abd da se skupimo u što većem broju na humanitarnom koncert u Sarajevu u Domu Mladih 27.11.2009... malo se družimo, zaradimo sevapa i spasimo još jedan život...

Pozzzzzzz....
 
Početnik
"Hvala sto ste dali prilog za humanitarnu akciju"... prosiricu na jos neke forume... sretno!
 
Legend
Bekir_SA je napisao(la):
Ja sad zvao na ovaj broj 090 291 032 i donirao 2KM za Almu Ajanovic!!!!!

Pokažimo još jednom da nismo divljaci nego da smo samo civilizovani ljudi i ljubitelji automobila, koji vole pomoći i pomažu SVAKOM U SVAKOJ SITUACIJI, bez obzira na dob, rasu ili vjeru, naravno koliko je tko u mogućnosti...
I abd da se skupimo u što većem broju na humanitarnom koncert u Sarajevu u Domu Mladih 27.11.2009... malo se družimo, zaradimo sevapa i spasimo još jedan život...

Pozzzzzzz....

Potpis... ;)
 
Član
U petak 23.10.2009. i subotu 24.10.2009. od 12h-18h ispred Katedrale u Sarajevu bice organizirano prikupljanje novca kako bi se pomoglo Almi Ajanovic kojoj je potrebna transplantacija jetre u Padovi. Mole se svi ljudi dobre volje da dodju i podrze...... akciju kako bi zajedno spasili jedan mladi zivot i poslati nasu sugradjanku na hitnu operaciju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top