Pomozimo Almi Hadzic iz Bihaca

Pomozimo Almi Hadzic iz Bihaca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Alma je rodjena 1992 godine i boluje od veoma teske i neizljecive bolesti RETRICTIVNA CARDIOMIOPATIA a pored toga ima i PLUCNU HIPERTENZIJU!!!
Bezuspjesnim lijecenjem od 7 godina stanje se pogorsalo do te mjere da je pod hitno potrebno izvrsiti transplantaciju srca.
Roditelji su pokrenuli aktivnost da dio troska preuzme Kantonalno zdravsteveno osiguranje a dio Federalni zavod,medjutim procjene su da ce nedostajat cca 100,000 Eura.
Vise o svemu na navedenom linku...
pomozimo i spasimo zivot mladoj almi !!! klikni...
 
renault_fan je napisao(la):
Alma je rodjena 1992 godine i boluje od veoma teske i neizljecive bolesti RETRICTIVNA CARDIOMIOPATIA a pored toga ima i PLUCNU HIPERTENZIJU!!!
Bezuspjesnim lijecenjem od 7 godina stanje se pogorsalo do te mjere da je pod hitno potrebno izvrsiti transplantaciju srca.
Roditelji su pokrenuli aktivnost da dio troska preuzme Kantonalno zdravsteveno osiguranje a dio Federalni zavod,medjutim procjene su da ce nedostajat cca 100,000 Eura.
Vise o svemu na navedenom linku...
pomozimo i spasimo zivot mladoj almi !!! klikni...

Za bilo kakvu organizaciju koncerta ili neceg slicnog javi se jer znam sve kako to ide i rado cu pomoci
 
ADO MOSTAR je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
Alma je rodjena 1992 godine i boluje od veoma teske i neizljecive bolesti RETRICTIVNA CARDIOMIOPATIA a pored toga ima i PLUCNU HIPERTENZIJU!!!
Bezuspjesnim lijecenjem od 7 godina stanje se pogorsalo do te mjere da je pod hitno potrebno izvrsiti transplantaciju srca.
Roditelji su pokrenuli aktivnost da dio troska preuzme Kantonalno zdravsteveno osiguranje a dio Federalni zavod,medjutim procjene su da ce nedostajat cca 100,000 Eura.
Vise o svemu na navedenom linku...
pomozimo i spasimo zivot mladoj almi !!! klikni...

Za bilo kakvu organizaciju koncerta ili neceg slicnog javi se jer znam sve kako to ide i rado cu pomoci

skoro pa svaki dan se odrzava nesto vezano za tu akciju,pocevsi od svirki u kulturnom centru pa preko kafića i diskoteki....u pitanju je jako mlada djevojka a ne zelimo da je izgubimo,ona je samo 3 razred srednje skole.Otac 100% invalid koji je prozivio mnoge logore i 12 operacija.

Svi ljudi dobrog srca neka pomognu i koliko mogu obezbjede za ovu akciju;)
 
Član
gledao sam na tv-u za ovu curu,stvarno je zalosno sto se ovo desava,ali vjerujem da ce se spasiti,ima u BiH puno humanih ljudi,zajednickim snagama pomoci cemo joj ako Bog da
 
Član
almir_gr je napisao(la):
mene izbacuje, ne mogu nikako da nazovem ovaj broj, koristim bh telekom mrezu??

A meni pak kaze birali ste nepostojeci broj :icon_evil:
U cemu je stvar, treba podhitno rijesavat ovaj problem oko broja, jer su tu ogromni gubici donacija....
 
Ja imam broj od bh telekoma na dopunu sam nisam na pretplatu, jel moguce da ne funkcionise preko ovih brojeva koji su na dopunu, imam i kredita i sve zvao sam vise puta, nit zvoni nit sta, jednostavno samo me izbaci!!!!!
 
Član
ima otvoren račun u raifaisen banci , ja juče uplatio, tamo već znaju br.računa niti naplaćuju uplate , sve što daš ide za Almu, pa eto kome je usput banka...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top