POMOZIMO AJŠI HAJDAREVIĆ

POMOZIMO AJŠI HAJDAREVIĆ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
Da bi pomogli maloj Ajši Hajdarević došli smo na ideju da organizujemo skupljanje novčanih sredstava po gradovima, tako što ćemo napraviti mini meet gdje bi članovi donijeli sredstva(koliko ko može) za pomoć Ajli. Za Tuzlu je otvorena tema i krenuli su dogovori gdje i kada da se organizuje meet, tako molimo i ostale članove iz drugih gradova da organizuju meet za prikupljanje novčanih sredstava koja će se uplatiti na Ajlin račun.

Neka neko otvori temu za svoj grad i staviti cemo je pod sticky, a tu se dogovarajte kada ćete odraditi meet.

Ovako izgleda tema za Tuzlu
http://www.bhtuning.com/pomozimo-ajsi-hajdarevic-tuzla-t-61131.html


Ako neko još nije vidio o čemu se radi može pogledati ovdje

http://www.bhtuning.com/pomozimo-ajsi-hajdarevic-t-60618.html
 
Član
Da ne otvaram odmah temu evo ovdje cu da pitam iz Visokog da li je neko zainteresovan da nesto organizujemo!? Lokacija ispred opstine je trenutno najbolja, jer je najprometnija ali bi trebalo do 20-tog jula da se odrzi, jer je poslije nemoguce odrzati nesto jer pocinje Visocko ljeto! Ali trebala bi mala pomoc Sarajlija, sa svojim autima da bude sto atraktivnije i privlacnije za prolaznike! Pa ko je za neka se javi ili meni na PM ili ovdje da se dogovorimo sta i kako! ;)
 
Početnik
:icon_confused:

Svejedno organizujte okupljanje, ja cu doci sa jaranima, najvjerovatnije ce doci i momci iz GFC, prenijecu i Ligi i Carboncima... ;)
 
Ja sam otvorio za Sarajevo , od tri posta u temi , dva su moja. Ponudio sam se da ja skupim pare i da odnesem i uplatim. U nedjelju ja mogu to odraditi. Iduce nedjelje nisam u Sarajevu.
 
N

nenad

Ma zaboravite na ovo, vidite da se 10 ljudi javilo u ovih 5 tema, zakljucacemo sve ove teme i neka svako nazove po koji put na onaj "humanitarni" broj i to je to :icon_mad:
 
Administrator
fkt tuzno... prica se kako nema na forumu aktivnosti oko Humanitarne, a sada kad smo pokrenuli nigdje nikog... Tesko odvojiti 15-ak minuta ili dati nekome 5-10 KM da donese novce na skup. Hajde pustili smo da clanovi iz gradova otvore teme i dogovore se, pa to nisu učinili, pa smo mi otvorili teme za gradove a one stoje kako stoje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top