POMOZIMO AJŠI HAJDAREVIĆ - Zenica i okolina

POMOZIMO AJŠI HAJDAREVIĆ - Zenica i okolina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
Otvaram temu za clanove iz Zenice i okoline da se dogovore oko meet-a za skupljanje sredstava za pomoć Ajši Hajdarević.

O datumu i lokaciji dogovorite se ovdje.
 
Početnik
RE: POMOZIMO AJŠI HAJDAREVIĆ - Zenica

Evo jos bolje, "sarajlija" ima ionako dosta, a meni je svakako bliza Zenica, pa ajde zenicani, javljajte se, da organizujemo sta...pls :icon_sad:
 
Član
ajde raja sutra da se organizujemo, po 5-10km,ko koliko moze, ja cu maksuz doci do zenice da doprinesem koliko mogu da se pomogne ovoj djevojcici
nemamo sta cekat
 
Početnik
Ja necu stici sutra, u sarajevu sam, tek u subotu ujutro idem u kakanj...meni nedjelja najvise odgovara, ne znam za ostale...
 
Član
do utorka, manje vise slobodan sam, odgovara kad god, mogu naletit na 10tak minuta uvijek... nemojte samo komplikacija i sl., ako neko ne moze, ne odgovara termin i sl, ici ce na more il negdje, moze neko drugi preuzet novac, nije manhatan", vec zenica ;) ;) ako se skontate iza utorka, a ne mognem, struja il neko ce preuzet i od mene...
 
Član
mirzy je napisao(la):
Pa najbolje bi bilo u nedjelju meni najvise odgovara sta vi mislite :icon_question:

ma lako ti je i da ne mozes doci, mozda necu ni ja moci, ali cu dati pare nekome od forumasa pa da dadne u moje ime
mada vi nedjeljom imate Meet, moze se tad dosta para skupit
 
Član
mah kakvo skupljanje "veceg" iznosa... na meetu nas bude oko petero.... jos sada vikend, neki ce mozda i u gradisku.... a tesko se za meet dog, a kamol jos da se daju pare, koje su nekom potrebnije... made nebitno, dajte da skupimo koliko god, te uplatimo

eto nedelja, pon, ujutro, ili predvecer, izjasnite se... :icon_rolleyes:
 
Član
ArminM javi se i na pp kad se dogovorite za dan da ja posaljem po tebi svoj doprinos za ajsu posto ja neću ic za zenicu..a ti svejedno prolazis kroz zepce kad budes isao za zenicu. vi sedogovorite pa mi javite jer ja mozda necu vidjeti temu.;)
 
Član
raymo je napisao(la):
ArminM javi se i na pp kad se dogovorite za dan da ja posaljem po tebi svoj doprinos za ajsu posto ja neću ic za zenicu..a ti svejedno prolazis kroz zepce kad budes isao za zenicu. vi sedogovorite pa mi javite jer ja mozda necu vidjeti temu.;)

ok, nije problem, ako ja budem mogao da idem cut cemo se pa da ponesem i u tvoje ime;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top