Pomozimo Ajši Hajdarević - Sarajevo

Pomozimo Ajši Hajdarević - Sarajevo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ekipa iz Tuzle je vec pocela sa organizacijom , ne vidim razlog da i mi , kao brojnija ekipa ne pocnemo sa istom. Svi ste upoznati sa slucajem malene bebe kojoj je i vise nego hitno potreban novac za lijecenje. Ja se nudim da skupim novac i naravno da , ukoliko neko zeli , da mi pomogne bice jos bolje. Da li nam je kasno da pocnemo sa organizacijom za 17.7. ili da pomjerimo za iducu nedjelju ( 24.7. ) Sto se lokacije tice , Interexova garaza na Pofalicima :icon_question:
 
Početnik
Ja sam prije za Energoinvestov parking, prosli put smo za malog Alisana tu se skupili i bilo je ljudi koji su slucajno prolazili i ugledali, radoznali prisli da vide o cemu se radi i naravno, ostavili nesto novca u kutiju...

Opet, ja cu pokusati da dodjem gdje god da bude, i nikako nisam za to da odugovlacimo, sto prije to bolje...
;)
 
Znam da ima dobrih ljudi na forumu i da cemo napraviti nesto od ovoga ali cijeli dan i samo JEDAN odgovor na temu. Moderacijo , mozete li je staviti negdje gdje se vise istice. Meni se cini da bi OFF bio napogodniji, tamo su svi ;)
 
Jos nedostaje 13.937 KM... 82.278 KM treba a uplaceno 68.341 KM... mada nisu racunali telecom jer tek kad se plate racuni onda daju novac, bar sam tako upoznat :icon_mad: uglavnom brzo ce se to skupiti aBd i mala curica go to Germany :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top