Pomozimo Adisu Junuzoviću

Pomozimo Adisu Junuzoviću

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Apel za pomoć - 18-godišnji Adis Junuzović hitno mora na transplantaciju srca, pomozite mu pozivom na broj 090 291 053

Pozivom na Humanitarni broj 090/291-053 donirate 2 KM.

UPLATE

ŽR KM:1401030022198191; VOLKSBANK BH DD, Fra Anđela Zvizdovića br. 1; na ime Junuzović Adis; Gornja mahala do br. 24, 71210 Ilidza ;

Za uplate iz inostranstva VOLKSBANK IBAN: BA39 1401030022198191, SWIFT: VBSABA22

18-godišnji Adis Junuzović ima teško srčano oboljenje i mora mu hitno biti urađena transplantacija srca.

Naša zemlja nije uključena u program Eurotransplant zbog čega se sada traži pomoć od svih onih koji bi Adisa mogli poslati u evropski centar.

Njegovo zdravstveno stanje se svakim danom pogoršava.

Porodica Junuzović je iz Srebrenice. Sadeta je samohrana majka. Muž joj je poginuo tokom rata. Sve što ima na svijetu su njena djeca. Kako joj je jedan sin već preminuo, također zbog srčane mane, strahuje za Adisa.
 
Ja se javljam da odradimo neku akciju (koncert,malonogometnu utakmicu ili neki meet)
Humanitarna organizacija "Bolje sutra" stoji vam na raspolaganju sto se tice pomoci za ovog momka
 
Član
Bilo i na vijestima skoro, tuga, nista drugo! Stvarno je red pomoci! Nikome ne znaci nesto ovih nekoliko markica, a njemu moze zivot spasiti! 1 pivo manje u kafani, 1 zivot vise, nadam se.
 
Član
Ovi brojevi telefona su zakon za ovakve stvari ko god pogleda ja mislim da ce pomoci.Zelim Adisu uspjesnu transplataciju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top