pomoc

pomoc

Član
ljudi taman se malo ustelio i promjenio boju na autu sve extra ispalo i ja da sacuvam sliku pritisnem onaj mali (x) u vrhu i izadje mi da sacuvam ja pritisnem (yes) i on sacuva,ja kasnije da otvorim ne moze, pise da reinstaliram aplikaciju i trazi da nadjem photoshop na internetu da ga skinem kao da ga ja nemam,u pitanju je cs3 sta je too ;);)
 
Početnik
pa snimaj slike u JPEG formatu,nemoj u PSD...pa ce moc,tu imas opciju kad kliknes SAVE AS,pa imas opciju da odaberes format
 
Član
Lija je napisao(la):
pa snimaj slike u JPEG formatu,nemoj u PSD...pa ce moc,tu imas opciju kad kliknes SAVE AS,pa imas opciju da odaberes format

uradjeno hvala:cool::cool:
a da ne otvaram novu temu bezveze samo da vas pitam kako da uradim da mu svjetla budu upaljena:icon_rolleyes:
 
Legend
ides na filter pa onda na render tu odaberes lens flare i tu imas da biras vrstu svjetlisti ja koristim 105mm prime;)

jacinu namjestas na onoj skali brightness;)
 
Član
stefan je napisao(la):
ides na filter pa onda na render tu odaberes lens flare i tu imas da biras vrstu svjetlisti ja koristim 105mm prime;)

jacinu namjestas na onoj skali brightness;)



a izvini gdje se nalazi to brightness,gdje da ga nadjem ovo sam sve ostalo uradio;);)
 
Top