pomoc

pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozz za sve,pitanje za clanove,prijatelj mi je slupao mk3 i ponudio mi motor iz njega za mog keca.radi se o motoru 1.8 poluanspric,tako mi je receno.pa me interesuje dal taj motor ide,da ga dabe ne ubacivam,imal konja i ako neko zna tacnu informaciju koliko trosi,i koliko bi trosio benzina s obzirom na sirinu gume 195.zahvaljujem,,,,
 
Član
pa ako je kod tebe 60kw motor dizel,taj ce sigurno ici bolje a i zedniji je sigurno :)
ima taj motoric konja samo vidi da nije koji crko s vremenom :)
a za potrosnju detaljnu cekajmo nekog ko ima g3 :)
 
i ja to cekam,mada mi je rekao 7-8l(cado 5-jedva 6l hehe),mada litar gore dole mogu podnijet.rece da su el.dizne i stati ja znam vec,al volim cuti jos necija misljenja.do pnedeljka imam vremena il ode motor,pa rado cu vas saslusat
 
Član
Mislim da ima dva motora,55kw i 66
Imao mi je drug 1,8 gt 66kw,auto ide fino,al potrosnja bas nije za pohvaliti,s obzirom na 1800ccm.
Odprilike 10-12 gradske.
 
Član
Bjezi od poluajnsprica to su falicni motori ni jedan ne ide kako treba a potrosnja prevelika, zeznuti su za odrzavat tako da ne mislim da bi se bash usrecio sa njim . . . nisam cuo ni jednog mehanicara da ih preporuca kao dobre mashine . . . sve zavisi od stanja motora ali moze ispasti skuplja pita neg tepsija !
 
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
pozz za sve,pitanje za clanove,prijatelj mi je slupao mk3 i ponudio mi motor iz njega za mog keca.radi se o motoru 1.8 poluanspric,tako mi je receno.pa me interesuje dal taj motor ide,da ga dabe ne ubacivam,imal konja i ako neko zna tacnu informaciju koliko trosi,i koliko bi trosio benzina s obzirom na sirinu gume 195.zahvaljujem,,,,


Oprosti drug,

Al jednostavno ne mogu da vjerujem da uopšte razmišljaš o ubacivanju benzinca od 90 KS, pa ako ti je u tom kecu 1.6 td intercooler on ti je garant brži od tog benzinca,

Jedino GTI mašina ima smisla da se ubacuje :icon_smile:
 
Član
Motor 1.8, polu anspric, svoje vermeno isao u passata, nema goreg , ako ima el. dizne, ima i procesor, pa cemo ga nazvati elektricni motor, na to sve ide i lambda sonda ,koju ako ne postavis trosice sigurno 17l, pa navise kao sto su ti rekli bolji je taj tvoj interkuler.
Jedina tebi utjesna je sto je tvoj mk1 lagan (kile su cudo) da ce ici i imati zvuk ali nista bolje od trenutne kombinacije motora, e jedino da to sve skines i stavis karburator, ali to je ......
 
neznam sta da mislim,zao mi je tdi bezdaljnjeg,mislio sam ovo jer je motor presao oko 100 000 km,a tdi neznam ni sam vise.vidjecu sta da uradim,mozda ga provozem mjesec dva,vidim i izbacim.ako bude zadovoljavao ostavicu ga,ako ne.usvakom slucaju hvala na komentarima i savjetima.
 
evo maloprije od mehanicara koji cemi to radit.pregledao je sve kaze da je uredno sve je tu,procesor,i ta neka lambda sonda.rece mi da nebi palio kako treba i nebi ni isao,da nestavi tu sondu.
pokazao mi je i objasnio,na tom motoru je karburator i na njemu dode el.dizna i to je to.na oko rekao je da je motor uredu i sve ispravno.nevjerujem da me laze,jako dobri smo drugovi.stari mehanicar,mozda ga cak neki i znaju,
zove se Faruk Hodic,prije vozio brdske trke,sa zutim kadetom(kisna kap)sad vozi krug trke,trenutno u banjaluci vozi hondu akord.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top