Pomoc!!

Pomoc!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Eh ja opet nesto ubrljo..skinio sam nebo...(ono iznad glave u autu) ..izvadio napolje ...i skinuo ono staro sranje sto je bilo kao neko platno..sta ja znam...eh sad ja neznam sta da radim...dal da to farbam il da stavim neko platno....ako ko zna kako se moze ovo farbat ,posto ja neznam jel ono plastika il je sta drugo...:icon_question:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
Eh ja opet nesto ubrljo..skinio sam nebo...(ono iznad glave u autu) ..izvadio napolje ...i skinuo ono staro sranje sto je bilo kao neko platno..sta ja znam...eh sad ja neznam sta da radim...dal da to farbam il da stavim neko platno....ako ko zna kako se moze ovo farbat ,posto ja neznam jel ono plastika il je sta drugo...:icon_question:

evo pogledaj mozda ti pomogne : http://www.bhtuning.com/thread-20324-post-343242.html&#pid343242
 
Početnik
pa kako se to radi.?? to sam pito..vidim ja da ti je neko drugi radio..al ja hocu sam to da odradim ...lako je meni odnjet to kakvim krojacu pa da on to uradi...al ja hocu da to ja sam uradim makar to i nelicilo ninasto...samo neznam kako cu...jel moza kakva farba po ovim nebu? neznam od kojeg je materijala nebo.to je najveci problem!! ..neka kao plastika sta ja znam..pa bi ja to nekom farbom al da ta farba nespane.il...ako nemoze farbom onda neko platno..samo neznam sta mi treba sve da ga presvucem platnom:icon_mad:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
pa kako se to radi.?? to sam pito..vidim ja da ti je neko drugi radio..al ja hocu sam to da odradim ...lako je meni odnjet to kakvim krojacu pa da on to uradi...al ja hocu da to ja sam uradim makar to i nelicilo ninasto...samo neznam kako cu...jel moza kakva farba po ovim nebu? neznam od kojeg je materijala nebo.to je najveci problem!! ..neka kao plastika sta ja znam..pa bi ja to nekom farbom al da ta farba nespane.il...ako nemoze farbom onda neko platno..samo neznam sta mi treba sve da ga presvucem platnom:icon_mad:

ma slusaj ba ja uzeo 2 meta sa 1,45 eko koze u fisu to ti je 20 km ljepilo SINTELAN 8km 850Ml i namazes po tapacirungu i sa unutrasnje strane koze znaci ljepis odprilike po 20cm fino pritisnes svojim rukicama malo sacekas pa narednih 20 cm dok ne dodjes do kraja ostavis sa strana po jedno 3cm vise savijes pod tapacirung i ponovo ga vracas u auto nabacis kedere preko toga i to je to mozes sam a ovo sto je on meni radio to je zato sto ja fakat nemam vremena a nije on nikakav krojac neg lozac kod nas u firmi pa nema sad posla pa mi izaso u susret dok sam ja bio na poslu on uzeo auto i odradio heheh hvala HAMO!!! , eto to ti je to nista tesko sad kontam presvuc i one na vratima ... sretno!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top