Pomoc zadnji lijevi kocioni cilindar

Pomoc zadnji lijevi kocioni cilindar

Član
Zna li tko,kako reparirati kocioni cilindar bosch tj gdje?
Problem je u tome da nevraca cilindar tako da mi koci tocak i pocinje se jako grijati.
I kad sam stavljao nove pakne i diskove primjetio sam da se tesko vraca.E posto je bosch sistem poskup,zna li netko,tko radi to ,opravku.
Grad Bihac.pozzz
 
Član
Golf passat ili bora...98-04... isti sam reparirao...nije neki problem da sam sebi sredis ako si imali vican alatu i sarafanju
 
Član
RAzvaliti znam he he.Šala.Razmontirati nije problem,sta uraditi da ga dovedem u funkciju.;)
 
Član
Pa vidjeces kad razmontiras kako to izgleda,u vecini slucajeva napukne kuciste i dodje do vlage ,ocisti se,podmaze,zalijepi ako je sta puklo i sastavi,testira,ako radi- radi,ako ne onda drugi kupis hehe
 
Član
Moras izvaditi klip...ocistiti gumice...uzeti klip ispolirsti sa vodobrusnim 2000 pa 3000 granulacijom...i sve sklopiti...unutra imas semering jedan pogledaj da li je ostecen...odvrni sisu za ozraku i sve dobro operes benzinim...gumice semeringe i ostale detalje od gume nemoj benzinom jer ih benzin nagriza...preporuka pre svega da uzmes staru unutrasnju gumu osjeces dve gumene podloske i pripremis saraf sa maticom i dve podloske da mozes zatvoriti kociono crijevo dok to radis inače ode svo ulje iz boce :)
 
Član
Nema veze ti ga svakako trebas izbori vani...e sad ne rekoh ti kako vracas
Stavis klip na mjesto i guras prema dole i okreces ga u pravcu zavrtanja vijka..sve dok ne dodje u nukti polozaj...
 
Kupi nova kljesta sta se imas zezati , nije to sad nesto skupo , isto otislo na mojoj bivsoj astri i zamjenili sa drugim
 
Član
Koja je cekjust u pitanju? Prednja ili zadnja? Moze se to rijesiti bez problema a vidim iz Bihaca si isto ;)
 
Top