pomoc za glazbu

pomoc za glazbu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kupio sam novi mp3 player u auto,sony cdx-gt20 i sad me zanima dali moze kakvo pojacalo na njega i koje
 
Član
Mislim da nemre pojacalo na to, al okreni vidi ima li izlaze za pojacalo ako ima, ok, a ako nema ima rjesenje i za to imas kupit dodatak koji od jednog obicnog izlaza sa playera pravi izlaz za amp, i mozes kopcati pojacalo koje zelis to nema veze nikakve sa HU... Pozzz...
 
Član
Bekir je sve rek'o, pojacalo koje hoces, samo provjeriti ima li player 2 cinc izlaza sa zadnje strane...
 
Član
player nema izlaze za pojacalo,koliko kosta dodatak koji pravi izlaz za amp,da li to ovako izgleda[attachment=8335]
 
Član
mato19E je napisao(la):
player nema izlaze za pojacalo,koliko kosta dodatak koji pravi izlaz za amp,da li to ovako izgleda

tako izgleda, ali za neke cd-playere...
NPR. ja sam imao blaupunkt koji je imao 3 velika cinc konektora nazad(za struju, za zvucnike i za taj adapter kao na slici)
taj adapter ima uzeti na www.caraudio.ba stranici, bar tako pise, i kosta 18km

mislim da kod tog sony cdx-gt20 nema tog 3.cinc konektora nazad, mislim da ne mozes prikopcati pojacalo... brat mi ima taj player, gledao sam i u specifikacijama i na njemu, sumnjam da se moze prikopcati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top