pomoc virusi

pomoc virusi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako...istekne mi licenca od kasperskog i instaliram avast trial verziju...i danas mi rece da je trial isteko i da ako hocu da nadogradim na obicnu free verziju..i ja kliknem on da udje u stranicu samo pise server not found...hajde reko do mozille...udjem u internet explorer i u google chrome ista situacija...onda krenem da skine trial verziju od nod32 i vidim da nece ni tu da udje...u biti nece da mi udji na na jednu stranicu sa antivirusom...ljudi pomagajte...moram instalirati antivirus...virusi su u pitanju ja mislim..
 
Član
prvo idi na malware i skini njega
onda idi na download.com i skini aviru,samo njega sad možeš instalirati i pokrenuti.Ako ne,ima Smajke radi reinstalacije 30 km,ali ovo pomaže:)
 
Član
yosma je napisao(la):
prvo idi na malware i skini njega
onda idi na download.com i skini aviru,samo njega sad možeš instalirati i pokrenuti.Ako ne,ima Smajke radi reinstalacije 30 km,ali ovo pomaže:)

hahaha...najlakse je oboriti sistem...to mi je nesto najmrze sto moram raditi...dok ga dignem pa programi svi i driveri ode dan....hocu ovako da rijesim...koliko mi je mrsko dici sistem da nisam digo sistem u kompa pao mi prije nekih mjesec dana nikak oda se nakanim...sad sam na laptopu pa pomagajte....instaliro sam ovaj malware...nesta skenira...izbriso je 9 do sad virusa...sad evo pise naso jos 2....i probacu da skinem aviru...
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
yosma je napisao(la):
prvo idi na malware i skini njega
onda idi na download.com i skini aviru,samo njega sad možeš instalirati i pokrenuti.Ako ne,ima Smajke radi reinstalacije 30 km,ali ovo pomaže:)

hahaha...najlakse je oboriti sistem...to mi je nesto najmrze sto moram raditi...dok ga dignem pa programi svi i driveri ode dan....hocu ovako da rijesim...koliko mi je mrsko dici sistem da nisam digo sistem u kompa pao mi prije nekih mjesec dana nikak oda se nakanim...sad sam na laptopu pa pomagajte....instaliro sam ovaj malware...nesta skenira...izbriso je 9 do sad virusa...sad evo pise naso jos 2....i probacu da skinem aviru...

imam ja NOD32!:D
 
Član
ljudi pomagajte...raspolozen sam dijelim pljuseve....hehe...ma stvarno treba mi rjesenje samo da bilo kakav antivirus instaliram...ako nista moracu onaj norton koji imam na cd...al on mi je oborio sistem na kompu pa mi je opcija predzadnja...zadnja je obaranje sistema...
 
ako nisi uspio idi na web catcd ili ti posaljem preko maila instalaciju avire koja se sama updateuje i pokusaj tako samo javi
 
Član
narode problem rijesen...skino onaj malware...pa onda na download.com skinut nod32 2009 zadnja verzija...e ako ima ko licence key da mi duze traje ovaj nod...svidja mi se...vec je prepozno onog crva sto nije dao da udjem na stranice....:)et da podjelim plusice onima sto su mi pomogli...:)

e joj nema niko dovoljno postova da mu dam plus...
 
Član
Evo ti ovaj link dnevno se obnavljaju usename i pass za nod 32 ;)

http://www.nod32keys.com/
 

emi

Član
spaybot search & destroy sanjim prvo preleti pravo je dobar a besplatan (nadje sve od virusa pa dalje) pa onda se bi aviru free skini i nema problema. mada ako su ti se malo vise rasirili po sistemu nis bez formata ti nece pomoc
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top