Pomoc u vezi nosaca za maglenke...

Pomoc u vezi nosaca za maglenke...

Član
E ovako, kupio sam original helline maglenke al nemam nosace pa ako moze pomoc pri izradi istih ili ako neko ima da proda rado bih kupio. U pitanju je golf 2 gti sa dubokim branicima...
Hvala.
 
Legend
Ja sam to nedavno prodao maglenjake sa nosacima, covjeku nosace dao dzaba imao je vec jedne.. da si me pitao 10 dana prije, poklonio bi ti ih..

sto se nosaca tice, imas kopcanje na 3 mjesta, jedan sa strane, ovalni gdje se ubaci onaj ovalni dio sa maglenjaka, drugi sa druge strane, imas rupicu na maglenjaku, tu ubacis saraf i provuces ga kroz nosac (mozes stavit i vezicu bez problema..)

eh sada, imas sa gonje strane nosaca (maglenke) isto saraf koji se kaci na nosac karambolke, to skontaj kako bi mogao povezati.. u biti ti sam mozes napraviti nosac, nije to veca matematika.. pokusaj naci kod mene u temi, ili po oglasima cini mi se da sam stavljao da prodajem maglenjak sa nosacima, pa imaju slike tih nosaca kako izgledaju, a i ja kad sam postavljao maglenjake imaju slike u projektu kako to sve izgleda..

pozz
 
Član
Hvala Noke,imam sacuvanu sliku tvojih nosaca :) al mi nesto komplikovano izgleda napraviti... Jel se one kace na vezni lim ili stoje u braniku,mislim skidaju se zajedno sa branikom?
 
Legend
jeste, na taj nosac se kace, i kad se skida branik, idu i maglenjaci sa nosacom zajedno, a maglenjake mozes i odvojeno skidati sa nosaca, odsarafi se taj jedan saraf (ili vezica) i onda se samo izvuce iz onog ovalnog nosaca..
 
Član
E super,moram negde do otpada otici pitati ima li to da se kupi ili da pozajmim jedan kao uzorak,nesto cu skontati... Hvala ti puno.
 
Član
ma improvizuj nesto. nije to neka nauka za postaviti.
kad imas pred sobom skinutu karambolku sve se da napraviti.
 
Top