POMOC..RENAULT

POMOC..RENAULT

Član
imam ti ja ebenog majstora za sve, a i sam ima 2 renoa....malo zaebano objasniti gdje je, ali javi ak se ne snadjes za dr....
 
adnan_core je napisao(la):
Ja sam bio zadovoljan sa Grabovičkićem. U čemu je problem?
isao sam ja danas u grabovickic al otisao im taj majstor sto radi dijagnostiku na godisnji nema ga do 1.08 a ja nemogu da cekam jer vec se zafrkajem 10 dana oko tog problema.
problem:kad upalis auto prima gas sve extra ide vuce lijepo radi znaci sve super i nakon 10-15 sekundi upale se neke 3 lampice SERV,GRIJAC, I NESTO KO MUNJA NEKA.i onda moze gas samo do 2 hiljade obrtaja i opet je ugasis i sve se ponovi,al u posljednje vrijeme nece da pali kad je hladna kad je zaverglam tek upali i odmah se ugasi i nece nikako da primi gas i trese se puno motor i nakon par pkusaja 10-15 verglanja do tad se i zagrije i onda po starom nece preko 2 hiljade obrtaja...bio sam koda raznih majstora jedan kaze ovo jedan ono kupio dzaba pumpu od goriva ode mi 300KM i opet isto



Babn Babn je napisao(la):
imam ti ja ebenog majstora za sve, a i sam ima 2 renoa....malo zaebano objasniti gdje je, ali javi ak se ne snadjes za dr....
mozes li mi napisat br telefona ako imas ?a gdje se nalazi?
 
Član
slavinovici, zeljezni most predjes kod krim policije, i ides samo ravno cca kilometar, prodjes pored dzamije ravno i tu je cca 300 metara vidi se garaza na brdu s puta, zvrcnes ga, Suad, br. 061 290 612. reci Denis dao broj ;)
 
Top