Pomoc pri izradi setupa

Pomoc pri izradi setupa

Član
Zelio bih da slozim sebi muziku nako low budget
Trenutno kao HU sluzi
Pioneer Deh2000
deh2000mp_main_1_detailpage.jpg

http://www.pioneer.eu/uk/products/archive/DEH-2000MP/page.html
na koji je spojeno na prednja vrata originalni VW zvucnici
na zadnjim vratima su izbaceni orginalni i u klupicu od gepeka ubacene elipse 6x9 LG LAS nezz model 100W RMS 400W max
Nemam AMP
E sad otprilike sta bi se moglo iskombinovati za manje pare, kako to sve spojiti, a da se ima fin zvuk
U planu imam uzeti ova dva para zvucnika za vrata
http://www.pik.ba/artikal/750383/auto-zvucnici-alpine-10cm-golf-3-punto/
Za pojacalo nisam siguran da li uopste podrzava ovaj HU AMP kako sam citao ima izlaz,
I jos uzeti neki woofer ili sub nezz sad ni koja je razlika tacno
Ako trebaju dodatne informacije recite.
 
Član
dosta bolje sviraju zvučnici u zatvorenoj kutiji, to što si stavio na klupicu je sranje jer je odozdo otvoreno... do koliko bi para, da ti nađemo nešto :icon_question: a sub ili ti ga woofer je isto.. sub woofer, subwoofer :D Glavna je stvar koliko bi para dao ;)
 
Član
Zlaja opet pijes :D ti zvucnici i jesu napravljeni tako da se ugradjuju, na policu, znaci polica od medijapana posto ona fabricka je nidje veze i svira to dobro :cool: jos kad ima kakvo pojacalo na njima daju i bass solidan ;)
 
Član
ma ne znam sad uglavnom mislio sam prvo mijenjati te u vratima prvo jer oni nenormalno grce, to je 120 km i sad neki amp i sub, vidjeti cemo kakva bude situacija, sta mislite o ovim alpine sto sam naveo
 
Član
superman je napisao(la):
ma ne znam sad uglavnom mislio sam prvo mijenjati te u vratima prvo jer oni nenormalno grce, to je 120 km i sad neki amp i sub, vidjeti cemo kakva bude situacija, sta mislite o ovim alpine sto sam naveo

13cm su u tabli jelde? a u vratima 16.5?

adi187 je napisao(la):
Zlaja opet pijes :D ti zvucnici i jesu napravljeni tako da se ugradjuju, na policu, znaci polica od medijapana posto ona fabricka je nidje veze i svira to dobro :cool: jos kad ima kakvo pojacalo na njima daju i bass solidan ;)

Ko ti je to slago :D to možda ti ugrađuješ tako :lol:
 
Član
Da ugradjuejm kao i vecina drugih, pravljenje kutije ispod police mi je seljakluk nevidjeni :icon_smile:

drugo adekvatno rjesenje su panei u vrata i ugradnja zvucnika u njih
 
Top