pomoc pri ispitivanju grijaca??

pomoc pri ispitivanju grijaca??

Član
Prvo bi se unaprijed zahvali svima koji bi dali neki dobar savjet naslov sam kaze kako cu ispitati grijace na dizel motoru?Jer ujutro kad upalim trese se auto dok se nezagrije?Hvala svima...
 
Legend
ako hoces da vidis dali su ti grijaci ispravni prvo skines onaj limic sto ih povezuje, odvrnes one male sarafice sa grijaca i onda skines taj limic tako da nista nepovezuje grijace jedan sa drugim, onda uzmes jednu zicu duzine 1m i jedan kraj prislonis na jedan od grijaca a drugi na + od baterije ako varnici dobar je ako ne onda nevalja i tako redom sa svim grijacim, nadam se da sam se dobro izjasnio i da nisam negdje pogrijesio:icon_smile:
 
Član
ako imaš unimer .za mjerenje otpora ..skoni bakreni lim što povezuje grijače .instrument na masu i drugi kraj na grijač ..otpor treba biti od 2 do 8 ohma ..kako koji model auta .;)
 
Član
zar nije kod dizela ako odu grijaci ujutro hladan motor kad upalis baca bjel dim na auspuh :D ... ako nije nemojte zamjerit ne razumijem se bog zna sta al znam da sam jednom od nekog cuo da je valjda tako ...
 
Član
Hvala svima ispitao sam odvrnuo onaj lim sto ih povezuje i spajao sa + dva su varnicila dva nisu i promjenjena su ta dva vidjecu ujutro kako ce se pokazati i jel do grijaca...HVALA SVIMA JOS JEDNOM!!!!:cool::cool:;)
 
Top