POMOC : Passat B4

POMOC : Passat B4

Pozdrav sima ,imam mali problem . .

Eeh ovako,htio bih da slozim neku "srednju" muziku u auto jer mi je ovako na neki nacin dosadilo .. Ne zelim nista extremo znaci da ljuja lim ili da neki bas previse tuce vec zelim prvenstveno kvalitetan zvuk ! Trenutno imam samo 2 zvucnika u intstrument tabli a u vratima cak i nemam nikakve .. Ne treba mi nista extremno npr nekog takmicarskog duha,zelim samo kvalitetan zvuk i malo basa .. Ne planiram nikaka pojacala ili kutije u gepeku niti bi stavljao vise ..Koliko znam idu po 2 u instrument tablu i u vozaceva i suvozaceva vrata u ovo auto (Passat B4 ) .. Sta mi mozete preprouciti (dobro a jeftino :D ),gdje nabaviti ,koje zvucnike staviti ? I da,zelim nesto sto ce ovaj moj player uspijeti izgurati znaci bez mjenjanja playera ..Ne znam tacno sad koji je i njefove funkcije,cini mi se da imam negdje sliku ali provjericu . . Vase preporuke ? Hvala unaprijed :icon_smile:

EDIT : Player je Grundig SC 303 CODE (ime ne obecava puno :D)
 
kao prvo, ja bih ti preporucio da uzmes drugi player, ima mnogo boljih od tog za cca 50ak KM

ostalo, uzmes kakve za prednja vrata, mozda orginalne od golfa 4 nisu losi a ni skupi, napravis im panele kako bi imao bolji zvuk, uzmes kakve skretnice i te prednje spojis preko skretnica sto imas....

to bi ti za pocetak bilo taman, bar sto se tice naprijed i ugodjaja vozaca, e sad kad skupis kinte uzmes kakve sistemce nazad u vrata bass a gore na stok od vrata twitere, mislim da bi ti to bilo extra...


e sad, sta preporuciti, ako hoces bas bas fin zvuk, uzmi Alpine, ili nesto iz tog ranga, ali spremi se da fino platis,,,,

vec nesto jeftinije mozes naci komplet ozvucenje od G4, ima kod ovih sto rastavljaju za dijelova, odes i nadjes komplet sistem, pokupis sve i to razvedes sebi spojis, bilo bi ti taman ;)
 
Top