Pomoc-pasovanje felni ! :)

Pomoc-pasovanje felni ! :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ljudi dal mi neko moze upasovati felnu

RC Ventura ( crna+polirana )

RC17%20schwarz%20frontpoliert.jpg



Na OBADVIJE slike






Hvalja ! :cool:
 
Član
Nisam ni mislio, vagam izmedju 17-sk ei 16-ske...

17-ska je 317 marki, a 16 277 marki...dosta solidna razlika u cijeni, nego me ebe sljedece...sto veci col, tanja guma...tanja guma teze podnosi rupe, a po njima nisam extra oprezan...mada bi 17 bile do jajaaaaaa :icon_eek::icon_eek::icon_eek:


Mada bi najvise volio neke sa 9-10 jota falcirane :icon_sad:
 
Član
Znam, jos su mi u izboru borbet, brock b12 i b1...ne lose i b9 ( cini mi se da im je to tacna oznaka ) :cool:
 
Legend
ma braca
sad cu ti ja nesto reci iz iskustva..
prvo sam na autu imao 175 70 r13 i naucio se voziti na tome, nakon toga dodju ove crne bbs na njima 195 50 15 naprijed i 195 55 nazad, onak auto tvrdje, dosta.. osjeti se, poslije promjenim opruge, ma show, ko da se na magarcu vozim (sjedim). glupo mi pravo bilo, al ono mladost ludost, auto itekako bolje lezi, ljepsi ugodjaj za volanom kad osjetis svaku rupu pod guzom :icon_smile:

poslije toga uzmem 195 45 15 sve 4, eh tek tada pocinje zajebancija, znaci OGROMNA razlika izmedju 50/55 profila, tako da dobro pazi sta ces i kako ces izabrati, fakticki i ja sma VELIKI fan VELIKIH tockova, ali za sve treba imati razuma.. pa i za to

ja bih radije uzeo 9x16 nego 7x17 ili tako nesto.. ;)

pozz i sretno pri odabiru
 
Član
9 x stajaznam..

sta bi rekao tek za moje 35tice? ni sa jednom gumom ti nije dobro preko rupa prelaziti, bile one 55 ili 45.. nauci se slalom voziti *g*
 
Član
jutros vidjeh ove felge u Inter autu i mogu ti reci da nisu uzivo kao na slici..:icon_sad:meni jednostavno nemaju sjaja dovoljno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top