pomoc oko trapova

pomoc oko trapova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako mislis koliko je dobro? pa fabricko je i nema veze s uniballima ..znas sta ces uraditi,sjedni u vozilo koje je na uniballima i uporedi sa svojim ovjesom pa mi reci ima li razlike...brate vozio sam Hotinu Lanciu i Bakirovu Hondu i mislim da ima ipak neke razlike od ovjsa kao sto je tvoj itd
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
kako mislis koliko je dobro? pa fabricko je i nema veze s uniballima ..znas sta ces uraditi,sjedni u vozilo koje je na uniballima i uporedi sa svojim ovjesom pa mi reci ima li razlike...brate vozio sam Hotinu Lanciu i Bakirovu Hondu i mislim da ima ipak neke razlike od ovjsa kao sto je tvoj itd

hehe ma ok nekazem ja da ima veze sa uniballima,,,ali jel bolje ovaj ovjes ili most kao kod golfa 4 ili npr, lafet kod golfa 5 to sam mislio....
 
Član
unibali nisu za konfor ako oces konfor neradis uniball ovo je samo za malo brzu voznju i vecu kontrolu na putu ja ih stavljam zbog toga

a sve zavisi sta oces od vesanja uvek bilo i bice!!!!!!!!

a ovo sto si ti pokazo svakako je bolje od torzija!!!!!!!!!11
 
kod G IV klasicni most (polu-kruta osovina) ...kod G V multilink ovjes kojem kapu skidam...nepitaj me sto jer ces ovdje imati vise od jedne stranice za citanje :lol: :icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top