pomoc oko rezervoara

pomoc oko rezervoara

eh ovako imam problem sa rezervoarom takav da kad ga otvorim javlja mi onaj usis zraka jer mi je ocigledno odusak zacepljen i to automaski znaci da mi moze crknut ajnšpric pumpa..pa ukoliko neko zna gdje se nalazi odusak kod fiata bravo nek javi sto brze moze da to napravim..eto hvala unaprijed
 
Član
Gdje god da se nalazi bilo koji majstor ce to znati napraviti, a uvjek se nalazi pored cijevi kojom sipas gorivo u rezervoar, sto ce reci ili skidanje tapacirunga unutra i vadjenja zadnjeg sjedista ili kojim slucajem odnosno kakvom srecom mozda da se moze s vana ili ispod doci do toga stvarno nemam pojma na tom autu kako je.

Ali kako god bilo pocni sa dizalicom i pregledaj odozdo gdje bi moglo da se nalazi i pocni polako da rastavljas nije to nikakva pamet samo treba vremena.

Ili fino das nekom 20 - 30 KM sacekas koji sat i rjesen problem.
 
menjic je napisao(la):
Gdje god da se nalazi bilo koji majstor ce to znati napraviti, a uvjek se nalazi pored cijevi kojom sipas gorivo u rezervoar, sto ce reci ili skidanje tapacirunga unutra i vadjenja zadnjeg sjedista ili kojim slucajem odnosno kakvom srecom mozda da se moze s vana ili ispod doci do toga stvarno nemam pojma na tom autu kako je.

Ali kako god bilo pocni sa dizalicom i pregledaj odozdo gdje bi moglo da se nalazi i pocni polako da rastavljas nije to nikakva pamet samo treba vremena.

Ili fino das nekom 20 - 30 KM sacekas koji sat i rjesen problem.

oke drug hvala ti u svakom slucaju ;)
 
Top