Šta je novo?
BHTuning.com - Tuning & Styling

Dobrodošli na jedinstveni forum na našim prostorima sa tradicijom preko 10 godina, 80 000+ tema, preko 1 milion postova i 45 000+ članova ... Tuning & Styling na jendom mjestu sve za vašeg limenog ljubimca!

Pomoc oko pojacala Pioneer GM-3000

Pozdrav! Nabavio sam neko pojacalo Pioneer GM-3000 i ne umem da ga prikacim, trazio sam svugde po netu i nisam uspeo da nadjem bilo sta o tom pojacalu, moze li mi neko pomoci kako da ga prikacim? Hvala unapred

Hvala puno! Samo da pitam, jel je moguce nekako napraviti ove Input dzekove? Posto mi oni predtavljaju veliki problem!

adi187

Član
Trebalo bi da pasu mozda i od nekih starih kucnih audio uredjaja dolazili su takvi ak ne nadjes , otvorit pojacalo i izlemit zice direktno i samo ih izvuci posle vani iz pojacala i stavit obicne chinch dzekove il jednu rednu stezaljku onu da mozes spojit ;)

adi187

Član
Pa na d5 i d2 ti ide ulaz sa chincha na njih spoji, nadjes ovakav dzek presijeces ga uzmes ove dvije zice d5id2 i spojis na jedn dzek od chinch kabla sto ti ide sa playera i trebalo bi da radi, ovo ostalo nemam pojma sta znaci i jel bitno znam da je gnd masa :D nek se ko od elektricara il starih audiofila javi pa pojasni ...

ovo ostalo spojis kako i ide naponsko kablo, masu i remote