Pomoć oko pojačala Kenwood KAC-7204

Pomoć oko pojačala Kenwood KAC-7204

Raja, šta mislite o ovome pojačalu ?
http://www.pik.ba/artikal/12653268/pojacalo-kenwood-1000w/
DSC00883.jpg

A evo i sa neta link o pojačalu:
http://www.crutchfield.com/S-cvXmzL4zGZB/p_113KAC7204/Kenwood-KAC-7204.html#overview-tab
Kao novo je, samo me interesuje da li valja uzeti zato što je dvokanalno pojačalo ?
Inače, ne kupujem ga , nego mi momak nudi u zamjenu...
Hvala unaprijed na pomoći !
 
Marka ti govori sve a i snaga je dovoljna da budeš zadovoljan sa pojačalom jer će većinu subova da gura lijepo. Evo pronašao sam manual od ovog pojačala pa možda posluži čemu. Pozz
Aha okej, hvala ti na pomoći... Imam ja pojačalo četverokanalno od 1200W , ali brate nije očuvano nikako, istopilo mi se jedno kućište za osigurač.. Mislim takvo mi je i došlo ja ga koristio ukupno 15 min za pola godine... Mene samo interesuju ovi kanali, jer je dvokanalno, da li to ima kakve veze ?
 
Član
Zavisno od toga šta planiraš da postigneš, tražiš i komponente koji ti trebaju. Za bilo koje pojačalo treba znati Wrms snagu jer ona na kraju odlučuje koliko će woofer imati snage. Ako želiš da imaš maksimalnu snagu za woofer onda ganjaš monoblok ili dvokanalno pojačalo jer su oni predviđeni za taj posao. Ako želiš da pored woofera imaš i sistemce onda koristiš četverokanalno. Kao što @allroad kaže moraš prvo skontat šta ti treba da bi znao da li je dobro :)
 
Kako mislis ima li veze sto je dvokanalno? Kakve veze, s cim?
Pa mislio sam na to da li je slabije možda jer je dvokanalno, zato sam pitao.. Ali eto vidiš nisam završio misao.. Izvinjavam se :D
Zavisno od toga šta planiraš da postigneš, tražiš i komponente koji ti trebaju. Za bilo koje pojačalo treba znati Wrms snagu jer ona na kraju odlučuje koliko će woofer imati snage. Ako želiš da imaš maksimalnu snagu za woofer onda ganjaš monoblok ili dvokanalno pojačalo jer su oni predviđeni za taj posao. Ako želiš da pored woofera imaš i sistemce onda koristiš četverokanalno. Kao što @allroad kaže moraš prvo skontat šta ti treba da bi znao da li je dobro :)
Hvala ti puno na ovom odgovoru, tu sam informaciju tražio !
Vidjeću sa ovim momkom da završim transakciju, ako je sve ok sa pojačalom.. Hvala još jednom !
 
Super Moderator
Eto odgovorio ti je kolega. Nema veze koliko je kanala sa snagom, moze biti 100 kanala ne mora znacit da je slabije il jace od tog sa 2, sve zavisi od pojacala do pojacala :)
 
Eto odgovorio ti je kolega. Nema veze koliko je kanala sa snagom, moze biti 100 kanala ne mora znacit da je slabije il jace od tog sa 2, sve zavisi od pojacala do pojacala :)
Da, da, da... Shvatio sam sada sve što se tiče pojačala.. Jer su me zbunili ovi seljaci po gradu, ja kad' god spomenem dvokanalno, ne valja... Pa me to zbunjivalo, ali sada je sve jasno.. Hvala vama na pomoći :)
 
Top