Pomoc oko GTA IV !?

Pomoc oko GTA IV !?

Član
Prije svega pozdrav svima.
Eh sad,imam jedan problem sa GTA IV,pokusavao sam da ga instaliram na milion nacina i uvjek izbaci neki error,pa ubacivao razne crackove,updateove i nista,evo sad imam instaliran cist GTA IV,nista nije dirano,pomozite mi sta da radim sad,koji crack,i da igram vise :)
 
Nakon instalacije:
1) Download this //www.general-search.net/fileinfo/10089239 (contains 3 files)
2) Run the patch GTAIV_TU5
3) Copy the 2 other files to GTAIV main folder
4) Download this //www.gtadownloads.fr/f2-xliveless-0999b4.html
5) Copy the xlive.dll file to GTAIV main folder
(this removes online functions and anti-debugger checks)

Run LAUNCGTAIV.EXE, NOT GTAIV.EXE(causes drunk camera).

Nakon sto sve sredis nemoj se zahebavat sa svim patchevima (triggeri se pojavljuju na nasumicnim mjestima i gase ti igru).
Sretno ;)
 
Član
powerstrip je napisao(la):
Nakon instalacije:
1) Download this //www.general-search.net/fileinfo/10089239 (contains 3 files)
2) Run the patch GTAIV_TU5
3) Copy the 2 other files to GTAIV main folder
4) Download this //www.gtadownloads.fr/f2-xliveless-0999b4.html
5) Copy the xlive.dll file to GTAIV main folder
(this removes online functions and anti-debugger checks)

Run LAUNCGTAIV.EXE, NOT GTAIV.EXE(causes drunk camera).

Nakon sto sve sredis nemoj se zahebavat sa svim patchevima (triggeri se pojavljuju na nasumicnim mjestima i gase ti igru).
Sretno ;)


Sad cu da uradim to,nadam se da ce moci :D


Snap! je napisao(la):
powerstrip je napisao(la):
Nakon instalacije:
1) Download this //www.general-search.net/fileinfo/10089239 (contains 3 files)
2) Run the patch GTAIV_TU5
3) Copy the 2 other files to GTAIV main folder
4) Download this //www.gtadownloads.fr/f2-xliveless-0999b4.html
5) Copy the xlive.dll file to GTAIV main folder
(this removes online functions and anti-debugger checks)

Run LAUNCGTAIV.EXE, NOT GTAIV.EXE(causes drunk camera).

Nakon sto sve sredis nemoj se zahebavat sa svim patchevima (triggeri se pojavljuju na nasumicnim mjestima i gase ti igru).
Sretno ;)


Sad cu da uradim to,nadam se da ce moci :D


E hvala drug radi,ali kad povecam grafiku do kraja,nigdje veze ali cesta se izgubi,postane providna,sto to :D..U svakom slucaju ide jedan plus :)
 
To je standardno na igri bez patcheva. To se i meni desavalo i tada mi je fraps ocitavao po 3000 fps.
Skini neki programcic koji radi lock fps-a na refresh rate monitora npr. 60Hz = 60 fps lock (ja sam koristio ATI tray tools).
Nemoj da ti u settings memorija bude u crvenom (najlakse je da smanjis broj auta). :cool:
Sve u svemu dobra igra, ali lose optimizirana.
Mafia 2 ima odlicnu grafiku (cak i bolju od gta 4), a radi odlicno. Ako si ljubitelj ove vrste igara probaj nju. Ja sam je presao 4-5 puta. ;)
 
Da podrzim kolegu, instaliraj Mafia 2, nece pozaliti ni sekunde, i ja sam je presao, i opet cu:) igrivost odlicna, prica jos bolja, steta sto kratko traje:(!
 
Član
Potrazicu CD,od Mafie,ako kazete da je dobra,a sto se tice GTA IV,smanjio grafiku do kraja i ide bez problema :)
 
Član
Brate ako nemas windows XP sa instaliranim services packom3 djaba ti sve mene je taj services pack pravo namucio i ja sam mislio da je do crecka al nije samo probaj skinuti services pack i instalirati ga ;)
 
Top