Pomoć oko gevindi

Pomoć oko gevindi

Imam Golf 4, prije par sedmica sam uzeo i ugradio Ta texhnic gevinde i naprijed mi je super spustano ali pozada mi je zavrnuto skroz do kraja ali opet imam oko 2cm lufta između točka i ruba. Može pomoć kako da spustim zadnji kraj još? Pozz
 
Član
imas ta dva sklopa navoja, rastavi ih i izbaci jedan. znam da su neki tako rijesavali taj problem, samo ne znam tacno koji dio ide vani a koji ostaje
 
Ja mislim da trebas poravnat auto u milimetar naprjed nazad,e onda vidi visinu,prije ugradnje bilo kakvih gewinda se preporuca procitat kolko spustaju naprjed-nazad :) e onda postoji vise rjesenja za tvoj problem,prvi naj ispravniji je tanje gume,drugi prepravka gewinda
 
ovako mi je nazad ako se može išta vidjeti znači nije velika razlika ali se primjeti
 

Prilozi

  • IMG_20170521_214143_095.jpg
    IMG_20170521_214143_095.jpg
    340,8 KB · Pregleda: 51
Član
Kao sto rece davor, prvo ti je najbitinije da poravnas prednji dio auta u milimetar, onda prelazis nazad, izbacivanjem samo matice neces dobiti vise od 1cm, ali kad bi izbacio zadnje adjustere skroz, tu dobijas nekih 2-3cm, zavisi od gewindi, u mene su kw gewinde, izbaceni adjusteri skroz, dobio nekih 2cm, dakle samo na oprugama stoji, i prezadovoljan sam

(al gledajuci ovu sliku ne dobije se ovde ni 2cm :D, ali nisu svi adjusteri isti)
 

Prilozi

  • rear_adjuster_w.jpg
    rear_adjuster_w.jpg
    150,1 KB · Pregleda: 26
Top