Pomoc oko gepeka

Pomoc oko gepeka

Pozdrav, ovako imam audi b3 plin, benzin neradi zbog k glave pokusao sam kod par majstora da to popravim ali su mi svi rekli da ce se opet pokvariti prilikom prebacivanja na plin, moze ali da onda samo derem benzin sto mi se ne isplati tako da sam odustao od toga i derem samo plin pa dok ide ide.. Tako da sam planiro da izbacim rezervoar iz gepeka nalazi se odma iza zadnjeg sjedista tako bi dobio lufta dosta pa me intetesuje sta cu sa onim crijevima i to, da li zacepiti sva crijeva sto je islo u rezervar i gotovo, nece biti nekvih problema?
 
Pa ajde nadji mi ga ko ce mi napraviti da radi oboje a da pri tom mogu saltati i benzin i plin i da nemam problema u roku od mjesec kome god je radio benz, prestalo je da radi prilikom ugradnje plina ko ima k glavu sta lupetas nisi je nikad imo u kolima neznas koje je to sranje
 
Član
Pa ajde nadji mi ga ko ce mi napraviti da radi oboje a da pri tom mogu saltati i benzin i plin i da nemam problema u roku od mjesec kome god je radio benz, prestalo je da radi prilikom ugradnje plina ko ima k glavu sta lupetas nisi je nikad imo u kolima neznas koje je to sranje
Hahahahahahahahahaha!
Hahahahahahahahahaha!
 
Član
Pa ajde nadji mi ga ko ce mi napraviti da radi oboje a da pri tom mogu saltati i benzin i plin i da nemam problema u roku od mjesec kome god je radio benz, prestalo je da radi prilikom ugradnje plina ko ima k glavu sta lupetas nisi je nikad imo u kolima neznas koje je to sranje

Koji si ti kloc. Nije auto za tebe. Prodaj ga i kupi biciklo ili konjska kola.
Ili neko nije plin ugradio kako treba ili ti motor nije u ispravnom stanju. Cuj izbaciti rezervoar i voziti samo na plinu.Svakakvih budala na ovom dunjaluku...

Kaf to uradis, nakon 2 sedmice tema "potreban motor"...
 
Dobro vas dva tupana pitao sam u vezi rezervoara a i napisao sam dok ide ide onda uzimam druga necu da popravljam jer sam bio i u vecim servisima i nemam sta s vama pricati kad sam presiso sve forume u vezi k glave i svima isti problem na ovom autu zato ne serite kad neznate
 
Član
hahahah uzmi tu bocu plinsku i naspi u njega dizela!!! AHAHHAAHa svasta nisam procitao, halal ti pita popravi mi dan :D
 
Član
Pozdrav, ovako imam audi b3 plin, benzin neradi zbog k glave pokusao sam kod par majstora da to popravim ali su mi svi rekli da ce se opet pokvariti prilikom prebacivanja na plin, moze ali da onda samo derem benzin sto mi se ne isplati tako da sam odustao od toga i derem samo plin pa dok ide ide.. Tako da sam planiro da izbacim rezervoar iz gepeka nalazi se odma iza zadnjeg sjedista tako bi dobio lufta dosta pa me intetesuje sta cu sa onim crijevima i to, da li zacepiti sva crijeva sto je islo u rezervar i gotovo, nece biti nekvih problema?
taj problem ti je napravio majstor koji ti je ugradjivao plin.90% majstora koji ugradjuju pln na k glavu,zaglave prozokomjer na k glavi,i vozilo nastimaju da radi samo na gas...ja radim ugradnju plina u vozila i na nekoliko vozila sa k glavom sa ugradio sistem i nijedan nije imao problema ni sa plinom ni sa benzinom...potrebno je postaviti adekvatan mikser i postaviti kompoenzaciju sa miksera na isparivac da bi vozilo moglo da radi na leru,uz to ide i centrala za ajnspric vozila..
 
Top