Pomoc oko felgica?

Pomoc oko felgica?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci imam venta 95. god, trazim alu felge sa gumama 4x100......
Zanima me hoce li biti problema sa 16" (uopsteno)??
Imam neke u opciji felge sa gumama 205/55 (licno mi je poruzno, previsoko izgleda)!!!
Ja sam vishe za 15" pa sportske opruge itd.

Eh sad...ne razumijem se bash toliko....ako moze malo pomoci??
 
Član
16ke su minimum,može to još puno gore i neće biti problema,jel moraš baš uzeti sa tim gumama ? U svakom slučaju,koje god felge da uzmeš trebaće ti i sportske opruge
 
Član
sa 16-skama nece biti problema, eventualno samo sto bi mogao iskusiti "duhove" sa sirom gumom...a spustiti ga moras tako i tako, jer ce biti ko kamion visok... ;)
 
Član
Schumi je napisao(la):
16ke su minimum,može to još puno gore i neće biti problema,jel moraš baš uzeti sa tim gumama ? U svakom slučaju,koje god felge da uzmeš trebaće ti i sportske opruge

POTPIS Schumi!!!! Naravno ako ti ispanu bolje 15 od 16 uzmi, malo udobnost ovo ono ;)
 
Član
mislim da sa 205 50 16 neces nista izgubiti na udobnosti,kod mene su fabricke 205 55 16 i extra je,a na 225 35 19 mala je razlika u udobnosti,jedino sto tibor veli duhovi ehhe,tj prilikom nailaska na spure na cesti ili kolotraze sto bi rekli susjedi preko save,trebas pricuvati volan cvrsce jer gume su malo sire od spura i onda malkice vuce lijevo desno,ali kad drzis cvrsto volan nema problema.
 
zavisi sve od jota rećemo obična petneska mu je mala od 7 jota a već 8 ili 9 x15 to je već šire i ljepše mada mu je mjera 16 tj 7.5x16 a ako voliš baš da je veliko idi na 9x16 sve 4 ili bar zadnje 9 jota to bi bilo to
 
Član
dadao_style je napisao(la):
zavisi sve od jota rećemo obična petneska mu je mala od 7 jota a već 8 ili 9 x15 to je već šire i ljepše mada mu je mjera 16 tj 7.5x16 a ako voliš baš da je veliko idi na 9x16 sve 4 ili bar zadnje 9 jota to bi bilo to

:cool:

Fino si mu to objasnio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top