POMOC OKO BRANIKA

POMOC OKO BRANIKA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako ljudi da li neko ima da izradjuje branike ... po zelji ja imam jednu sliku tog branika i da li bi on to mogao napraviti u pitanju je ovaj branik
123456zi.jpg
 
lhasa_green_beast je napisao(la):
Ili das stock branik i nekome mastovitom ko zna raditi sa fiber glassom da ti napravi slican branik.

To je bas kemijanje...a nevjerujem da bi se itko zaj. s tim...mozda i bi ali bi te cijena unistila...dosadan je to posao:D
 
Član
Ja i kolega smo njemu na xsari slican branik radili i samo nas je materijal izaso oko 150km...
Trenutno nemam bolju sliku vidi se malo iza mog auta... A ovaj za tvoje auto dao bi se prepraviti tvoj postojeci da bude kao sa slike...pozz
 
Član
Fino ste ga uradili ....samo meni je malo podaleko Prijedor..koliko vama vremenski treba da uradite branik ????
 
Član
malo kasnim sa odgovorom, al nadam se da ce biti od pomoci...
provjeri sa ovim momkom http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=28540

sjecam se da se on bavio izradom branika od poliestera, pa provjeri da li to on moze napraviti.
 
Član
To je branik sa najnovijeg RS 500 i košta 500 funti,originalni,bez maglenki.
Al u Velikoj britaniji....:icon_smile: A naći ga nećeš nigdje,sigurno.
Praviti se može,al bez auta u radioni ne.
 
Član
ja se izvinjavam sto uskacem u ovu temu,ali nemam dovoljno poruka da bih otvorio novu,meni treba majstor u tuzli koji vari plastiku,prilikom udesa pukla mi je karambolka ili ztadnji branik kako ko voli :) niet to sad da je puklo skroz,vec je samo provbijena kukom za šlepanje,čak je i plastika ostala na mjestu,znaci nijedan dio nije otpao,hvala an razumijevanju :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top