Pomoc , nije vezano za auta

Pomoc , nije vezano za auta

E ovako drugovi i drugarice :icon_biggrin:

Ima li neko volju i zelju da mi pomogne oko izrade plakata za party , znaci nista posebno , meni PS ne radi a ovdje ima mnogo dobRIJE i pametnIJE ljudi pa se nadam da ce neko pomoci , nema tu puno posla. :cool:
 
Vernes_AMG je napisao(la):
E ovako drugovi i drugarice :icon_biggrin:

Ima li neko volju i zelju da mi pomogne oko izrade plakata za party , znaci nista posebno , meni PS ne radi a ovdje ima mnogo dobRIJE i pametnIJE ljudi pa se nadam da ce neko pomoci , nema tu puno posla. :cool:

boga mi brate izgleda dzaba ih ti pohvali :lol:
 
de stavi ovdje bitne podatke, i za koju manifestaciju je plakat..pa ko bude ima vremena neka ti uradi.
ja ako budem ima kad, uradit cu..posto je sad vrijeme kad se gine na faxu :icon_biggrin:
 
Evo sta treba da se nalazi na plakatu , znaci naziv je : Coctail night with : Saša Savić & Wernes , onda datum 9.4.2010. u 20h , i onda kao posebna ponuda tu noc : Margarita blue , Sex on the beach , Blue lagoon , Bahamia mama , Queen Special , svi ovi kokteli po 5KM i Shot : Devil's Brain 5KM i odvojeno od toga Heineken 2,5

cini se da ima puno al ustvari vecina je samo tekst i pozeljno je da slika bude sto veca jer ce najvjerovatnije biti printana na A3 format ;)
 
Top