POMOC - Nestao folder

POMOC - Nestao folder

Član
Kao sto naslov kaze, jednostavno mi je sa kompa nestao folder.
500% sam siguran da ga nisam niti slucajno obrisao, a niti je neko drugi imao pristup kompu pa da obrise. U tom folderu mi je bilo 2GB svih crteza i dizajn radova, od auta do kuca, vizitki, banera... koje sam radio u zadnjih 3-4 godine. Tako da ako neko moze da mi kaze , moze li se kako odraditi restore sto se fajlova tice. Bio bih jaaako zahvalan.

Malo sam googlao i vidim da to i nije tako rijetka pojava, ali ne pronalazim neki koristan savjet, pa ako neko ovde zna.....



Mada bih najradije izbacio komp kroz prozor Hebo ga Bill Gates i njegov windows. :icon_mad:
 
Član
Pa ako si ga pobrisao mozes ga vratit.
Ako nisi probaj uc u prikazi skrivene mape pa onda sakri mozda se pojavi
 
Član
Ukucaj u google undelete, nadji neki program za to za svoj windows pa probaj.
Nema ti druge, ako fajlove nisi presnimio vec, nego samo pobrisao, mozda ih spasi.
Ako je vec nesto zauzelo njihov prostor na HDD-u, onda teze...
 
Član
Pa jesi li probao Start-Programs-Accessories-System tools-System restore i odaberes zeljeni datum ako ti je XP slucajno.Vidi ima li ga i u Recycle bin-u
 
Član
Skini program RECOVER MY FILES ili GET MY DATA BACK ,ovaj prvi sam koristio mali milion puta i prezadovoljan sam,nisi ni svjestan sta ce ti sve iskopati i vratiti :D:icon_twisted: ,vraca podatke poslje brisanja,mijenjanja partcija,pa cak i poslje formatiranja...probaj,vidjet ces ;)
 
Član
System restore ako se ne varam ne vraca izbrisane fajlove, samo sistemke fajlove sredjuje, ja to kad mi rokne sistem upotrijebim, da ga opet ne instaliram.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
System restore ako se ne varam ne vraca izbrisane fajlove, samo sistemke fajlove sredjuje, ja to kad mi rokne sistem upotrijebim, da ga opet ne instaliram.

Kako dodjes do restorea ako padne sustav? Ako nije tajna?
Hvala
 
Član
Franki je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
System restore ako se ne varam ne vraca izbrisane fajlove, samo sistemke fajlove sredjuje, ja to kad mi rokne sistem upotrijebim, da ga opet ne instaliram.

Kako dodjes do restorea ako padne sustav? Ako nije tajna?
Hvala

udjes preko SAFE MODE-a. kad upalis racunar pritisci F8 dok ti se ne pojavi opcija windows safe mode;)
 
Član
Hvala svima na dobroj volji :) ;)

strujaze je napisao(la):
Skini program RECOVER MY FILES ili GET MY DATA BACK ,ovaj prvi sam koristio mali milion puta i prezadovoljan sam,nisi ni svjestan sta ce ti sve iskopati i vratiti :D:icon_twisted: ,vraca podatke poslje brisanja,mijenjanja partcija,pa cak i poslje formatiranja...probaj,vidjet ces ;)


A tebi brate HVALA DO NEBA !!! :cool:
Ovaj prvi stvarno nadje sve, cak i neke slike koje su izbrisane prije 6-7 mjeseci kad je kupljen ?!?!, skoro i ono sto je komsija izbrisao na svom kompu :D
 
Član
Hehe rekao sam ti,program je sila,vraca svakakve mrtve stvari :D ,ima tih progama mali milion,ali ova dva su se pokazala kao najucinkovitiji,ima jos program koji se zove ART PLUS koji je navodno u mogucnosti povratiti podatke sa HDD-a koji je formatiran vise od 4 puta :icon_eek: ,ali nazalost nigdje nisam mogao da nadzem krekovanu verziju :icon_rolleyes: ,ako ko ima nek ubaci na torrent,bio bi mu zahvalan ;)
 
Član
strujaze je napisao(la):
Hehe rekao sam ti,program je sila,vraca svakakve mrtve stvari :D ,ima tih progama mali milion,ali ova dva su se pokazala kao najucinkovitiji,ima jos program koji se zove ART PLUS koji je navodno u mogucnosti povratiti podatke sa HDD-a koji je formatiran vise od 4 puta :icon_eek: ,ali nazalost nigdje nisam mogao da nadzem krekovanu verziju :icon_rolleyes: ,ako ko ima nek ubaci na torrent,bio bi mu zahvalan ;)

Evo ti Art Plus 4.1
pass: serialgf

http://www.filesonic.com/file/4144928575

ako ti bude trebao recovery my files javi , mada ima jedan koji je najbolji i kojeg su radili ruski hakeri Stellar Phoenix.

Pozz
 
Top