pomoc,mogu li xenoni na ove farove

pomoc,mogu li xenoni na ove farove

Član
I ja sam imao isti problem, samo što u mene nije mogla sijalica ni u ležište ući.

Kao sto sam ti napisao u PM probaj malo "pogurati" sijalicu da udari u cut off pregradu, ja sam tako uradio i evo svijetle vec godinu dana, ako ne moze onda ces morati vrh cut off plastike malo poturpijati.

Ovo Limpijevo sa gumicama nisam probavao.:icon_smile:

H3 ne moze ni slucajno jej joj "žiža" nije na istoj udaljenosti kao u H1.
 
Član
duurma je napisao(la):
vidi druze ti tvoji farovi nisu predvidjeni za xenone nego za halogenu sijalicu imas neke oznake na faru ako je za xenon imao isti problem stavis H1 halogeno dobro svijetli stavis H1 xenon ne vidis nista

I ja sam ovo citao, ima razlike u lecama. Dobro ispitaj smije li ici xenon sijalica na te farove, moze s..bat sjenilo ili lecu pa nece moci poslije nikakve. ;)
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ne moze sjebati nista, odakle vam to da xenon sijalica sjebe sjenilo

i mene zanima, gledam i ne mogu da vjerujem sta citam-Xenon sijalica se cak manje grije od halogene sijalice, nemoguce da sjebe sjenilo, jedan od sto slucajeva, kao sto se meni desio nazalost
 
Član
ArminM je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
ne moze sjebati nista, odakle vam to da xenon sijalica sjebe sjenilo

i mene zanima, gledam i ne mogu da vjerujem sta citam-Xenon sijalica se cak manje grije od halogene sijalice, nemoguce da sjebe sjenilo, jedan od sto slucajeva, kao sto se meni desio nazalost

Sta reci :D
 
Član
na onim projektorima sto sam ja kupio se sjebalo sjenilo zato sto nisu bile odgovarajuce sijalice, umjesto hb3 il koja joj je vec oznaka neko je nagurao h7 sijalicu, koja je bila ocigledno duza, i jebavala je stvar
sjenila se ogulila kod da ih Bog nije ni dao:D
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ne moze sjebati nista, odakle vam to da xenon sijalica sjebe sjenilo

Meni je xenon sje*ao sjenilo ga 4vorci na fabrickim farovima a i sje*ao mi je i na pandi isto...
Hocemo opet otvarat temu sta vise grije xenon ili halogena sijalica???

@cicero

na afret market farovima obicno stoji oznaka jeli far "xenon ready" ...
 
Član
da vam samo javim xenoni su danas ugradjeni:icon_smile:
image017.jpg

sam1078.jpg

sam1131.jpg
 
Top