pomoc facebook

pomoc facebook

Član
imam problema, nekih oko facea, ne znam nikako rijesiti, jutros mogo uc, posljepodne ne mogu uc, rekne mi

Netočna e-mail adresa.

E-mail koji ste unijeli ne pripada nijednom korisničkom računu. Pokušajte isprazniti cache i cookies vašeg preglednika prateći ove upute

Možeš se loginati koristeći bilo koji email,korisničko ime ili broj mobilnog telefona povezan s tvojim računom.Provjerite da je točno utipkano.

pocmem tamo supat nista, ne mogu rijesiti, i jos da napomenem da mi je na hotmailu, poso uc govori mi da sam promjeno sifru, a nisam, pa sam uspio to nekako srediti,
a ovo me zajebaje, pa ako zna kako to rijesiti da mi pomogne ;)
 
Član
Nek neko od tvoji' prijatelja provjeri da li ti je aktivan nalog, vjerovatno ti je neko uso preko hotmaila u nalog, i promjenio e-mail adresu ;)
 
Član
otkrio sam u cem je problem, na svijetu ima svakakvih pacenika tako i kod nas najvise izgleda, neki lik, krade facebook profile i vraca ih nazad za 10km bon saljes u inbox neki lazni profil, saceka te da novi napravis pa ti se javi, ako ne platis srusi ti i novi opet, sad sam otkrio na svojoj koži, nabio bi ga na kolac sad i polio benzinom i bacio zipo na njega,
 
Top