pomo

pomo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zovem se sema vozim golf 3 al trosi ko lud (prelazim puno km na dan) pa mi govore da ugradim plin pa sad neznam dal je to toliko sigurno a kazu da je jeftiniji od benzina puno. E sad gdje uaradit taj plin ko to radi dobro imaju neki u lukavici i tz al kazu nisu nesto koliko se gubi na snazi 1.6 nije nesto jak al dosta mi za pocetak haj pomozite da ne uzimam nekog čađu i vako ima magle puno u sa
 
Član
U 1.6 se isplati ugurati plin, dosta je povoljniji...A sto se tice ugradnje imas u Travniku jedan autoservis, koji ugrađuje, imas u banjaluci, vjerujem da ima u SA, znaci za ugradnju ti nije problem...
Na snazi auta neces puno izgubiti to su male razlike za taj motor....
 
Član
Kad ti budu ugradjivali pitace te na cemu zelis da ti bolje radi (benzin ili plin) i ti kazes na cemu zelis da radi bolje i na tom ce ti i radit.....
 

edo

Član
ja sam ugradio plin u višegradu kod doktora vase(čovjek je osnivač bio firme koja je radila prva plin
u srbiji),cijena ugradnje zavisi od tipa ubrizgavanja,i izuzetno je važno da ti sva elektronika bude
u extra stanju,dakle prvo to pregledaj(ne samo akumulator,več komplet elektroniku auta),kod mene
je poluinection i izašlo me 680 km...motor 1.6 16 V 90ps...

Uglavnom pola Sarajeva je radilo plin kod njega,što se tiče samog plina ja sam prezadovoljan
ugrađen mi je originalni LOVATO uređaj,auto mi se pali na benzin,ja mu dam gas a on prebaci na plin
sam od sebe(automatski) čim kazaljka dođe do 2000 obrtaja i to je to...

S tim da imam opciju da regulišem snagu i potrošnju plina,veoma jednostavno ima jedan ventil
okreneš ga lijevo pojačavaš snagu(veča potrošnja) i desno smanjuješ snagu i time i potrošnju...

Sa potrošnjom sam prezadovoljan,puno ne gubim na znazi jer auto je relativno snažno,tako
da mi je to ok...

Dakle:Kod električara i komplet elektroniku provjeri,kasnije ču ti ostaviti broj telefona
pa nazovi čovjeka čisto informativno,reci mu koje je auto,pitaj za cijenu,uglavnom čovjek sve zna,ti se samo raspitaj...
 
Član
hvala momci sredio sam mu sve oko struje tako da sam ga spremio za ugradnju rezervisan kod nekog radica u lukavici kazu mi da je on trenutno najbolji u bih oko toga da je ugradio u mnogo auta te stvarcice. cijenu mi je rekao 1200km al je sve automatika ne gubi nis na snazi oko 1%-3% u prosjku zbog kilometaze nije to puno za poetak.
e isplatil se to stavljat u malo jaca auta nasao nekog corrada g60 sa plinom al mi govore ti motori i plin nisu nesto dobri isplatil se o uzet il sacekat jos malo para pa uzet nes bolje
 

edo

Član
jebote corrado na plin,isto alfa dizel,ja ne bih mogao...ubaci to u trojku i uživaj...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top