Poliranje usisne grane

Poliranje usisne grane

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas sam malo uhvatio vremena da napokon zamjenim termostat na VRu, vec neko vrijeme ide mi na zivce u njemu je bio 70c a treba da bude 80c pa su cesce se palili fan-ovi na radiatoru .... i evo napokon sam zamjenio i radi kako treba :D

uzivajte ;)

pocetak.JPG


mani2.JPG



mani3.JPG


malo poliranja :D

mani5.JPG


na kraju

_MG_4961.JPG
 
Član
RE: Naslo se malo vremena

Ovo sto je polirano to sam ja radio, mozete i vi, nista specijalno samo sto ce vas ruke i PRSTI zaboliti zivotom posto nema prostora puno da mozes fino rukom uci!
Prvo sto vam treba jeste jedna dobra masina 'slajfarica" il vec kako se zove da skinete ono grubo sa usisne, kad to skinete onda idete sa sve tanjim papirom!

Evo lista papira koji sam ja koristio iz pocetka

120
150
320
400
800
onda pocnete sa vodobrusnim
1000

ali opet sve zavisi koliko vi hocete da vam bude glatko i da se sija mozete ici i do 1500, 2000 itd ja nisam htio puno, samo malo negdje u sredini, kad budete koristili vodobrusni sve rukom radite, mozete koristiti vodu ali ja sam koristio ono ulje WD-40 :D

Kad ste sve zavrsili i zadovoljni ste izgledom zastite kao na slici ovdje

_MG_3892.JPG


i ofarbajte u boju vec koju zelite. Ja sam koristio crni mat, vi mozete uzeti crni glossy (za sjaj) ovaj sprej, mozete naci gdje god se prodaju boje i lakovi, sprej se koristi za (peci alfa-plam ili rustik) dobar je za velike temperature posto vec znate kako se usisna zagrije na ovim autima :D

evo sprej kako isgleda i kako farba :D

_MG_3910.JPG


_MG_3901.JPG


Za kalbove da fabricki su crveni marke (Bremi)

Nadam se da sam vam pomogao ako budete imali pitanja javite se na PM!

Pozdrav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top