Polir pasta

Polir pasta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Planiram da uskoro poliram auto..
Koja pastu da uzmem? Proje par godina sam koristio Sonaxovu, i nije bila loša.
Ajmo predlozi...i eventualno sam postupak poliranja..mozda je neko radio i drugacije;)
 
Član
me me me meeeeee :)
Ja sam koristio neku njemacku polir pastu, nemogu se sad sjetiti kako se zove :( ali uglavnom u interexu je ima posto je cini mi se jedina ta limena njemacka, imas one neke americke bezveze su.
Uglavnom metalna je boca i ima ih kupiti u Interexu oko 12KM je.

Postupak, dobro operi auto, posusi ga da nema vode na njemu.
Ako nemas masinu onda rucno i lagano, TRLJAL MILEEEE nekim krpama koje nisu grube ili kupi iste za tu namjenu :)

Sto se tice efekta, auto je bljesnulo fakat.. metalik siva na audiju b4..
 
Član
ja sam koristio 3M polir pastu i odlicna je, a za poliranje sam koristio krpe bas za tu namjenu i imas ih uzeti u svakoj boljoj prodavnici auto-lakova. auto kao sto su ti rekli treba dobro oprati i pustiti da se osusi i hladno auto polirati negdje u hladu (znaci ne na suncu). nakon poliranja auto samo saprati u praonici (ne sa onim cetkama niposto) i onako dok je vlazno nanijeti vosak za visoki sjaj koji se treba opet onim mekanim krpama istrljati do visokog sjaja i to bi bilo to. samo dobro zastiti kedere, lajsne i sve sto nije u boji auta jer polir paste grizu plastiku, gumu i slicne materijale.

eto nadam se da sam ti barem malo pomogao.

pozzz
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ja sam koristio 3M polir pastu i odlicna je, a za poliranje sam koristio krpe bas za tu namjenu i imas ih uzeti u svakoj boljoj prodavnici auto-lakova. auto kao sto su ti rekli treba dobro oprati i pustiti da se osusi i hladno auto polirati negdje u hladu (znaci ne na suncu). nakon poliranja auto samo saprati u praonici (ne sa onim cetkama niposto) i onako dok je vlazno nanijeti vosak za visoki sjaj koji se treba opet onim mekanim krpama istrljati do visokog sjaja i to bi bilo to. samo dobro zastiti kedere, lajsne i sve sto nije u boji auta jer polir paste grizu plastiku, gumu i slicne materijale.

eto nadam se da sam ti barem malo pomogao.

pozzz

Vidiš nisam znao za to poslje poliranja...Koji si vosak koristio?
A zasto se sapire auto poslje poliranja?
 
Član
nermin je napisao(la):
me me me meeeeee :)
Ja sam koristio neku njemacku polir pastu, nemogu se sad sjetiti kako se zove :( ali uglavnom u interexu je ima posto je cini mi se jedina ta limena njemacka, imas one neke americke bezveze su.
Uglavnom metalna je boca i ima ih kupiti u Interexu oko 12KM je.

Postupak, dobro operi auto, posusi ga da nema vode na njemu.
Ako nemas masinu onda rucno i lagano, TRLJAL MILEEEE nekim krpama koje nisu grube ili kupi iste za tu namjenu :)

Sto se tice efekta, auto je bljesnulo fakat.. metalik siva na audiju b4..

Tako sam i ja nesto radio prije par godina na metalik sivom Passatu;)
Tnx
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top