POLICAJCI OVOM SRBIJANCU NE MOGU NAPISATI KAZNU - OD SMIJEHA!

POLICAJCI OVOM SRBIJANCU NE MOGU NAPISATI KAZNU - OD SMIJEHA!

Putovanja.ba
Administrator
zvonko%20paunovic%20vozacka.jpg


Žene se prije fotografisanja za dokumente našminkaju i naprave frizuru, dok muškarci mogu samo da se počešljaju. Međutim, Zvonko Paunović iz Rečice kod Petrovca na Mlavi, to nije učinio, a nije ni slutio kakve pogodnosti će mu "raščupana" kosa donijeti.

"Kad sam krenuo u policiju po vozačku, na glavi sam imao zimsku kapu. Čim sam ušao, počeo sam da flertujem sa službenicom na šalteru. Izgleda da joj se to baš nije dopalo, pa mi, za kaznu, nakon što sam skinuo kapu, nije skrenula pažnju na frizuru", izjavio je Paunović za Telegraf.

Nakon što je vidio fotografiju na vozačkoj nije bio zadovoljan, ali kako je vrijeme prolazilo, frizura mu se sve više počela sviđati jer policajci ne mogu da mu napišu kaznu - od smijeha.

"Čim vide moju vozačku, saobraćajni policajci krenu da se smiju, jer kažu da ovakvu frizuru još nisu vidjeli na nečijem dokumentu. Tako oraspoloženi, ne napišu mi kaznu, već me puste samo s opomenom", kaže Zvonko.
 
Član
hahahahahaha a svasta ces vidjeti na ovom svijetu :D pa kako ce mu napisati kaznu kad prvo puknu od smijeha pa bi onda bilo sramota covjeka pogledati u oci a kamoli kaznu napisati neku sitnu :D
 
Top