Policajac s radarom

Policajac s radarom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oni vicniji ce vjerovatno prepoznati o kojem copu se radi
lokacija je poslije skretanja za pasabunar,dakle stanica kod skretanja u krecansku
nisan je prema stadionu
slikano s prozora
podavno nekad nego sad naletih na slike
krije se iza bandere,te bandere nema vise ja mislim
napomena,full size sam ostavio da se vidi lijepo
dsc00537c.jpg

dsc00538m.jpg

na drugoj slici se vidi u ruci radar tj nisanjenje :)
 
Član
aaaaaaaahahahhahahhhh .... mr. policeman nije dovoljno pismen aaahahahaaaaa ....
 
Legend
hahahhahaha
ovo me posjeca na slona kad se sakrije iza cackalice

ovi drotovi svi debeli, ja ne znam da li oni imaju uopste fizicku aktivnost u okviru posla ?

nedavno bas gledam drota, on jedva hoda, a ne da zaganja nekog lopova il bilo sta..

moze im se , kad ne izlaze iz onih petica, jos malo pa kad te zastavi , reci ce aj vamo dodji mrsko mi izlazit oca'm
 
Član
.nOKe je napisao(la):
hahahhahaha
ovo me posjeca na slona kad se sakrije iza cackalice

ovi drotovi svi debeli, ja ne znam da li oni imaju uopste fizicku aktivnost u okviru posla ?

nedavno bas gledam drota, on jedva hoda, a ne da zaganja nekog lopova il bilo sta..

moze im se , kad ne izlaze iz onih petica, jos malo pa kad te zastavi , reci ce aj vamo dodji mrsko mi izlazit oca'm

svaki drot mora proci test fizicke spremnosti :D
 
Član
Deyo je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
jedina policija na svijetu kojoj je osnovni cilj životni da zajebe civila

Ja imao sudar, i nazovem ih u 22, oni dođu u 23, i gotovo do 23:30, krenem lagano kući (havarisan) i frajer lizalo i poče pisati za vožnju poslije 23h.. ja se okrećem, gledam gdje je skrivena kamera :lol:

kako si samo bezobrazan,vozis poslije 23h,kako te nije sram prijestupniče jedan ccc
na ovakvim primjerima se trebamo uciti da postujemo zakon o bezjbjednosti i saobracaju.
boze sacuvaj
:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top