POLICAJAC I ISKRENA SUPRUGA

POLICAJAC I ISKRENA SUPRUGA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
police_patrol.jpg


Prometni policajac zaustavlja automobil zbog prekoračenja brzine i kaže vozaču: ’Gospodine vozili ste 140 km/h, a dozvoljeno je 100.’
Vozač se počne braniti: ’Pa ne znam baš da li je bilo tako. Programirao sam ’cruise control’ da vozim 100 km/h. Možda vaš radar nije skoro atestiran?’

Ne dizajući pogled, njegova žena koja je sjedila pored njega i 'štrikala' reče: ’Ne budi lud dušo, pa znaš da naš auto nema ’cruise control’.’
Dok je policajac pisao kaznu, vozač se okrenu prema svojoj ženi i zaurla: ’Možeš li ti držati jezik za zubima nekada?’

Žena se osmjehnu i reče: ’Možeš biti sretan što te je ’radar detektor’ opomenuo na vrijeme, pa si sa 200 usporio na 140 km/h.’
Tada policajac poče pisati i drugu kaznu zbog ilegalnog posjedovanja ’radar detektora’, a vozač se prodera na ženu: ’Prokleta ženo, da li ti ikada šutiš? Začepi gubicu!’

Policajac pogleda dalje i reče: ’A morat ću vas kazniti i zato što niste stavili sigurnosne pojaseve!’
Tu vozač poče pravdanje: ’Vidite gospodine, imao sam pojas, ali sam ga skinuo kad ste me zaustavili da bih izvadio vozačku dozvolu koja mi je u zadnjem džepu hlača.’

Na to će njegova žena: ’Dragi, znaš i sam da nisi imao pojas, jer ti nikada ne stavljaš sigurnosni pojas dok voziš.’
I dok je policajac počeo pisati i treću kaznu vozač divljački dreknu na svoju ženu: ’Zašto već jednom ne ZAŠUTIŠ?’

Policajac pogleda u ženu pa je upita: ’Gospođo, da li vas suprug uvijek ovako razgovara sa vama?’
A žena će na to: ’Ne uvijek, gospodine, samo kad popije!’
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top