Polaganje A1 Kategorije

Polaganje A1 Kategorije

Član
Kao prvo izvinjavam se moderatorima i drugima ako sam na krivom mjesto otvorio temu molim da ju premjestite nemojte lock/obrisat :)

Da predem na stavr kako punim sad brzo 16godina htjeo bih polagat A1 Kategoriju i moje pitanje glasi : Sto tocno polazem kako i kolko je cjena molim da mi odgovori netko tko je imao sa ovim iskustva ! Hvala unaprijed ! ( btw molim vas tocnu cjenu polaganja i dali to ima u Mostaru ?! )
 
Član
kume zar nije lakse otici do autoskole i dobiti informaciju iz prve ruke. Kod nas je drzava nakaradna, u svakom kantonu drugaciji zakoni, negdje nesto moze negdje nesto ne, jedne cijene su ovamo druge tamo. zbog toga mislim da je najisplatnije otici u autoskolu i dobiti pravu informaciju;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
kume zar nije lakse otici do autoskole i dobiti informaciju iz prve ruke. Kod nas je drzava nakaradna, u svakom kantonu drugaciji zakoni, negdje nesto moze negdje nesto ne, jedne cijene su ovamo druge tamo. zbog toga mislim da je najisplatnije otici u autoskolu i dobiti pravu informaciju;)

Upravu si pogledat cu ovaj tjedan ekipa ako netko zna okoprilike kolko je u njegovom kantonu nek javi u temi :)
 
racunaj
testovi-100
ljekarski-50
casovi-ne znam
izlazak pred komisiju-100
vozacka - 40-50

pripremi po mom misljenju 4 do 5 glavi
ali opet provjeri ovo ti ja onako bubam ali uglavnom to je to ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
racunaj
testovi-100
ljekarski-50
casovi-ne znam
izlazak pred komisiju-100
vozacka - 40-50

pripremi po mom misljenju 4 do 5 glavi
ali opet provjeri ovo ti ja onako bubam ali uglavnom to je to ;)

Mamu im skupu xD ...Hvala !
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
Đaba pare bacas mozes i bez vozacke i ja sam tako ;)

Ja sam se peglao danas - sutra dok me nisu zaustavili... Sreca progledo mi kroz prste ( Bez kacige, ne reg. skuter i bez fara ). Sutra dan otisao dogovorio casove, platio reg i miran bio...
2009 mene je izaslo 200 sa ljekarskim jer nisam uzimao puno casova
 
Ispod 500 ne racunaj. Ja kad sam polagao za A kategoriju, testove nisam polagao jer sam imao B, platio sam 250 obuku i 100 izlazak pred komisiju, znaci 350 bez polaganja testova, i dodaj na to da ti moras testove polagat min. 150 km i to je oko 500 KM, bez nekih dodatnik troskova, tipa padanja testova, ili padanja na voznji.. A cijena je ista bila za A1 i A kategoriju, sto se polaganja tice, eto razlika je samo sto A1 sa 16 mozes poloziti. To ti je sa moje strane iskustvo, kako je bilo kod mene..
 
Član
Hvala frend mi je reko da nemoze ici preko 500km on je prije 2godine polozio za 400 sve ... :) Hvala moze lock !
 
Top