Poklanjam CPU Intel Pentium4 2.4

Poklanjam CPU Intel Pentium4 2.4

Član
Evo i procesor mi dzaba staji, mozda nekome treba, radi se kao sto sam vec napisao o Intel Pentium4 procesoru 2.4/1M/533 socket 478
 
Član
jbg daleko si mi, jedino ako ti nije mrsko doci u Tz, nije ti ni daleko, samo nekih 140 km :D:D:D
evo ako se niko ne javi da mu treba, dacu Arminu kad bude dolazio u Tz, pa nek ti on da kad bude dolazio u Ze...
 
Član
jusuf je napisao(la):
jbg daleko si mi, jedino ako ti nije mrsko doci u Tz, nije ti ni daleko, samo nekih 140 km :D:D:D
evo ako se niko ne javi da mu treba, dacu Arminu kad bude dolazio u Tz, pa nek ti on da kad bude dolazio u Ze...

To bi bilo idealno,ako mozes daj njemu,a on ce donjeti do mene svakako se trebam vidjeti s njim...btw imas li jos sta da ti ne treba,moze i neispravnih komponenti(graf,hardovi,maticne)....hvala unaprijed ;)
 
Član
imam nesto, samo sto mi nije u tz, imam ovde neku jos maticnu, sto je bila u ovom kucistu sto i njega dajem, ne znam jesam li je sta dirao(skidao dijelova iz dosade :D)
 
Član
jusuf je napisao(la):
imam nesto, samo sto mi nije u tz, imam ovde neku jos maticnu, sto je bila u ovom kucistu sto i njega dajem, ne znam jesam li je sta dirao(skidao dijelova iz dosade :D)

pa eto ako imas sta da ti ne treba i da je za bacit posalji ovamo po arminu da se malo igram :D
 
Član
vidjecu sve sto bude, ja cu ti poslati, imam i neispravnu napojnu ako hoces :lol::lol::lol::lol:
sto se tice CPU, ako se niko ne javi dok Armin bude dolazio u Tz, tvoj je,, pa cija nafaka bude (nadam se da se ne ljutis), a ovo ostalo cu ti spakovati sve sto mi ne treba ;)
 
Član
jusuf je napisao(la):
vidjecu sve sto bude, ja cu ti poslati, imam i neispravnu napojnu ako hoces :lol::lol::lol::lol:
sto se tice CPU, ako se niko ne javi dok Armin bude dolazio u Tz, tvoj je,, pa cija nafaka bude (nadam se da se ne ljutis), a ovo ostalo cu ti spakovati sve sto mi ne treba ;)

ma naravno,sto bi se ljutio,mozda i ima neko kome je potrebniji,a ako bude moje nafake,bit ce ;)
 
Član
strujaze je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
vidjecu sve sto bude, ja cu ti poslati, imam i neispravnu napojnu ako hoces :lol::lol::lol::lol:
sto se tice CPU, ako se niko ne javi dok Armin bude dolazio u Tz, tvoj je,, pa cija nafaka bude (nadam se da se ne ljutis), a ovo ostalo cu ti spakovati sve sto mi ne treba ;)

ma naravno,sto bi se ljutio,mozda i ima neko kome je potrebniji,a ako bude moje nafake,bit ce ;)
to se cijeni :cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
Ako smijem da se nadovezem,imam 2 plocice ram-a za laptop,wirelles karticu i proc 1.7 pa ako kome treba,neka navrne do Travnika :icon_smile:
 
Top