Pojacalo spajanje

Pojacalo spajanje

Član
eureka :lol::lol: ..napokon sam skonto....oce mi bit dovoljan kabal debljine 2 x 2,5mm ...
 
Član
koliko otprilike...ove sam konto za zvucnike..fine je debljine..bili su mi na mk3 ..a za struju bi deblje..
 
Član
davor mi je objasnio kako cu spojit pojocala sa akuom...mogu li ovi kablovi za spajanje moba i pojacala

 
Član
draze mi stavit ovaj kabal..ipak je org ..i kvalitetan je ..jer sam aj gledo ovakve kablove u prodavnicama..to ej toliko tanko...i da ..imam dovoljno kabla sto mi treba da spojim..ima li veze ako na - stavim malo tanji drugi kabal ..jer nemam ovakvog...i ocu li - na neki sarafic ili do akumulatora
 
Član
najbolje ti je ako su ti i minus i plus iste debljine to je najbolja solucija,drugo minus najbolje vezati negdje na neki sasiju pomocu nekog sarafa ali pazi prije nego sto stavis masu na sasiju uzmi smirgl papir i dobro izbrusi i ocisti kontakntno mjesto,eto nadam se da sam bar malo pomogao ;)
 
Član
jesi hvala ti..ipak cu - provest do akumulatora..jer nije puno daleko..ne treba mi ni pola metra kabla jos za - ..ovo cu u subotu akbd sklopit samo da vidim radi li ..i onda lagano krenut sa pravljenje drzaca za to sve..pa tapaciranje.al posto mi nije hica za to..necu odma sve zavrsit..do kraja aprila bi trebo sve..da se ima za maj sta slusat
 
Top