Pojacalo MACROM 4

Pojacalo MACROM 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kkvo je pojacalo Macrom 4? na njemu ne pise koliki su izlazi itd... Moze li mi neko reci sta vise o njemu? i koliko se moze prodat?
 
Član
drug de ga uslikaj pa stavi sliku jer imas kamaru macrom-ovih pojacala a ovo 4 na kraju ne znaci nista .....
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
drug de ga uslikaj pa stavi sliku jer imas kamaru macrom-ovih pojacala a ovo 4 na kraju ne znaci nista .....

ti pravi strucnjak iz slike vidis sve ko ona u kasike sto gleda :D:D:D:D

mozda da postavis oznaku pojacala lakse bi bilo naci vise podataka
 
Član
Ma sva su pojacala slicna sa slike mos zakljucit samo jel mono, dvokanalno ili 4 kanalno, sto rece IGY stavi ti koji je model pa je lakse nac inf o izlazima i snazi.

Pozz.
 
Putovanja.ba
Administrator
Macrom 42.05

2 x 65W RMS @ 4 Ohm
1 x 150W RMS @ 4 Ohm bridge

Macrom 42.07

Class A amplifier
2 x 85W @ 4 ohms
1 x 200W @ 4 ohms bridged
Fuse: 30A

Macrom 44.07

4 x 60W @ 4 ohms
4 x 75W @ 2 ohms
2 x 150W @ 4 ohms bridge

A kad postavis sliku reci cu ti jel tvoj neki od ovih, a ako jest i koji :icon_biggrin:
 
Član
mislio sam da postavi sliku pa da na osnovu slike pronadjem pojacalo na google-u. al aj ovdje izgleda se sve mora nacrtat da te ljudi nebi zaybavali. a i ne kontam gdje god postavim kometnar lesinari zamnom i odma udri kontru po mom. de ba ljudi nadjite sebi kaku zanimaciju u zivotu i prestanite jest govna iza mene.
 
Član
42.17 STEREO Power Output
Maximum power ....................................................................... 100Wx2
Nominal RMS 4 Ohm, 1 kHz at 1% THD .................................. 65Wx2
Nominal RMS 4 Ohm, 20 Hz to 20 kHz at 0,05% THD ............ 50Wx2
BRIDGED Power Output
Maximum power, 4 Ohm, 1 kHz ............................................... 200W
Frequency response +0, -1dB .................................................. 10-50,000 Hz
S/N (signal to noise ratio) INFA-weighted ................................ 105 dB
Input sensitivity/Impedance
(for nominal power output)
Control in mid position ........................................................ 500 mV/10k Ohm
Variable control .................................................................. 100-2,000mV/10k Ohm
Speaker impedance .................................................................. 4 or 2 Ohm (stereo)
4 Ohm (bridged, mono)
Power supply (negative ground) 14.0V DC (11-16 V permissible)
Net Weight
42.15 ................................................................................... 1.3 kg
42.17 ................................................................................... 1.5 kg
Chassis size
42.15 ................................................................................... 150(L)x50(H)x217(P) mm
42.17 ................................................................................... 180(L)x50(H)x217(P) mm

EVO NADJOH ;) KOLIKO VRIJEDI OVO?
 
Član
eddo je napisao(la):
mislio sam da postavi sliku pa da na osnovu slike pronadjem pojacalo na google-u. al aj ovdje izgleda se sve mora nacrtat da te ljudi nebi zaybavali. a i ne kontam gdje god postavim kometnar lesinari zamnom i odma udri kontru po mom. de ba ljudi nadjite sebi kaku zanimaciju u zivotu i prestanite jest govna iza mene.


Edo nemoj se ljutit, al ni na oficialnim stranicama nisu bas tacni podaci, evo primejer na sonyovoj sirom svijeta je pogresna slika pojacala XM-SD22X

Pozz.
 
Član
eddo je napisao(la):
mislio sam da postavi sliku pa da na osnovu slike pronadjem pojacalo na google-u. al aj ovdje izgleda se sve mora nacrtat da te ljudi nebi zaybavali. a i ne kontam gdje god postavim kometnar lesinari zamnom i odma udri kontru po mom. de ba ljudi nadjite sebi kaku zanimaciju u zivotu i prestanite jest govna iza mene.
Ljudi nemojte mi edu dirat ba, lik je kontao preko slike naci indetitet pojacala preko google,a ne bog zna sta....:icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top