pojacalo izlazi

pojacalo izlazi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da li neko zna ko u tz moze da mi napravi 2 izlaza na pojacalu?? neko ko se razumije da pogleda da vidi sta je sa njih pa da mi kaze da li se moze pravit... a pojacalo je Silversonic - 1600 WATT Car HIFI Amplifier
 
Član
Imas u komsiluku na stupinama, prva zgrada, jel mu ga dodje b3 jebaji ga, zivio sam gore 10 god pa nisam upamtio joj broj. Neise, s prednje strane, prema hotelskom parkingu, imas elektricara, meni je bio okej...
 
Član
hmmm neznam za tog u b3, da mozda ne mislis na onog u b6 u prolazu sto televizore popravlja??
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
hmmm neznam za tog u b3, da mozda ne mislis na onog u b6 u prolazu sto televizore popravlja??

Jok, u b6 sam zivio , tu znam :p prva zgrada dole, b3, nasuprot parkinga, ostalo sam ti naveo :D
 
Član
hvaala heheh, dorucak prvo pa odo se uputit da vidim radil nedeljom :cool::cool: a danas pravim i kutiju za ona dva 307d4 pioneer-a pa ce i to lec vjerovatno... veceras racunaj makar po pivo da popijemo negdje ;)
 
Član
mogao bi ti ja to pogledati... a najvjerovatnije i popraviti ako bude bilo rezervnih dijelova u integralu... inace se bavim popravkom audio pojacala...pretezno auto pojacala... ako si zainteresovan da rijesimo taj problem s tvojim pojacalom.... tu sam... ;) ev ti broj mob. nek se nadje... 061 301 026 tarik
 
Član
imas isto ovdje na bulevaru servis .... radio mi je nekih 5-6 pojacala, nikad mu se vratila nisu .... i ako je pojacalo 2-kanalno vrlo moguce je da uopste nije do izlaza, vec je mozda prilikom loseg spajanja pojacala samo spaljen ulaz ....
 

IGY

Član
tareee je napisao(la):
mogao bi ti ja to pogledati... a najvjerovatnije i popraviti ako bude bilo rezervnih dijelova u integralu... inace se bavim popravkom audio pojacala...pretezno auto pojacala... ako si zainteresovan da rijesimo taj problem s tvojim pojacalom.... tu sam... ;) ev ti broj mob. nek se nadje... 061 301 026 tarik

mislim da bi bio red da nam se prvo predstavis u novim clanovima
 
Član
drugi put cu se predstavit... nisam sad raspolozen za to.. a vidio sam da momku treba neko da mu uvede pojacalo u red... al ev ukratko cu ti se ovde malo predstavit.. tarik iz tz... studiram el.tehniku... bavim se auto akustikom 4 godine... poreed toga sto sve fino znam poslagat u auto(pojacalo,woofer,trosistemce,kondenzatore,osigurace,kablice... itd) za sebe mogu da kazem da sam veoma dobar majstor za servisiranje auto pojacala... a i kucih... mada vise volim da se bakcem sa auto pojacalima... Vozim Punta mk1 ... sa solidnim ozvucenjem... :lol::lol::lol: ii tu sam da pomognem ako mogu... pozz ;);););)
 
Član
et vidim da je to neka obaveza uradit pa sam ostavio trag u Novim clanovima... poz :lol::lol::lol:
 
Član
heh druze gdje si bio prije... post je na zalost star 2 mjeseca... pojacalo nije vise kod mene... ako sta bude trebalo zvacu te...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top