Pojačalo American Pro 1244-pomoc

Pojačalo American Pro 1244-pomoc

A o kojem je zvucniku rijec? I on nam je bitan u ovoj cijeloj prici :)
U pitanju je woofer pioneer ts-w306c stariji model koji takoder ima 400rms nije dvc koji ima duplu zavojnicu valjda dva izlaza za + i dva za - u mene ima samo jedan plus i jedan minus ako po specifikacijamapojacala moze max bridged 1x600w se spojiti na woofer to bi mi bilo extra samo kako trenutno mi je u jednom bridgu izmedu kanala 1 i 2 plus na prvom minus na drugom kanalu i dva cincha na prvom i drugom kanalu evo slike woofera
http://i.imgur.com/RfAFQQw.jpg
http://i.imgur.com/cWOncir.jpg
 
Putovanja.ba
Administrator
Da je dupla zavojnica ja bi isao sa dva bridga na dvije zavojnice. A ovako ne znam sta da ti preporucim. sacekaj jos nekog sa rjesenjem.
 
Da je dupla zavojnica ja bi isao sa dva bridga na dvije zavojnice. A ovako ne znam sta da ti preporucim. sacekaj jos nekog sa rjesenjem.
A golemo je to pprijatelju isto sve ko u 306dvc i snaga i sve samo sto valjda dvc ima duplu zavojnicu sad sto ti kazes da ima dva + i dva - spojima dva bridgea na woofer al sad izgleda da mi je jedina nada da se pojacalo moze spojiti u 1 max bridge gdje ce raditi pri punoj snazi
 
Putovanja.ba
Administrator
E i tu bi imao problem :) nece radit citavom snagom jer je kod sub otpor 4 ohm. Tako da neces moci izvuci max iz pojacala ako se ne varam. Jer obicno pojacalo max ima na 1 ili 2 ohm.

Iskren da budem nisam odavno pricao na ovu temu a kamoli spajao :) tako da je moguce da nisam upravu :)
 
E i tu bi imao problem :) nece radit citavom snagom jer je kod sub otpor 4 ohm. Tako da neces moci izvuci max iz pojacala ako se ne varam. Jer obicno pojacalo max ima na 1 ili 2 ohm.

Iskren da budem nisam odavno pricao na ovu temu a kamoli spajao :) tako da je moguce da nisam upravu :)
Prijatelju barem nek radi nesto jace nego sad sto je spojen u bridge prvog i drugog kanala i povezan cinchevima u prvi i drugi kanal i ja sam zadovoljan cuje se i ovako a kad bude nekad kasnije novca kupiti jace pojacalo i miran govori mi ovaj jedan lik sa pika imam isti woofer i pokrecem ga sa pojacalom od 750rms kaze sve otpada u autu lik samo oko muzike radi a zasad bi mi ovo bilo dosta hvala na odgovorima nadam se da ce s jos netko ovdje naci ko se razumije oko muzike
 
Član
nije moguce to sto ti hoces. ono sto si mogo uradit (kolko vidim na slikama) si i uradio. tako da suti i uzivaj. kad budes imo para kupi jace monoblok pojacalo ili bar dvokanalno i opleti. sto se samog woofera tice, jedan je od najbolje uradjenih pioneerovih woofera (po meni 305 je najbolji, po nekim drugim ljudima 306, ocito je stvar ukusa). serije iza tih su previse, u nedostatku bolje rijeci, sirove, bar za moj ukus, tako da ih ne preporucujem nikom. e-et. ako te jos sta interesuje, 20 maraka i recu ti :D
 
nije moguce to sto ti hoces. ono sto si mogo uradit (kolko vidim na slikama) si i uradio. tako da suti i uzivaj. kad budes imo para kupi jace monoblok pojacalo ili bar dvokanalno i opleti. sto se samog woofera tice, jedan je od najbolje uradjenih pioneerovih woofera (po meni 305 je najbolji, po nekim drugim ljudima 306, ocito je stvar ukusa). serije iza tih su previse, u nedostatku bolje rijeci, sirove, bar za moj ukus, tako da ih ne preporucujem nikom. e-et. ako te jos sta interesuje, 20 maraka i recu ti :D
ok hvala i ovako mi se fino cuje ne mogu nista vise ocekivati za ovo pojacalo sto kazes prodat i kupiti jedan monoblok oko 500 rms i onda tek uzivat:) i mozda bi valjalo umjesto kompresione kutije kupiti ili napravati kutiju sa portom ?
 
Top