pohvala

pohvala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
sve pohvale za forum,jucer sam dobio ban "zasluzeno",napravio sam bezze onaj oglas samo sam se ja nadao da cu jos ranije dobiti ban:D vidim da su bila 2 admina tad online al nista se nije događalo,al je ipak ucinjeno,sviđa mi se reagovanje,tako treba uvijek:cool: svaka čast,a najviše mi se sviđa na forumu druzenje,nema nikakvih vrijeđanja na nacionalnoj osnovi sto mi je najdraže,samo tako nastavite:cool::123:
ja ostajem na forumu nemojte mislit da odlazim s foruma:D
 
BHT Ovisnik
rasna:lol::lol::lol: ma i trebali su me banovat samo sam se nadao da ce to odmah biti,al imao sm drugi nick da mogu gledat slike,samo nisam mogo komm:icon_smile:;)
 
BHT Ovisnik
stotine accounta ima,jbg,ne mogu bolan izdrzat bez foruma,postao sam ovisan,jos jucer nisam radio,cjel dan kuci a banovan,nego:icon_exclaim::D
 
Član
Heh nama tu prodajes lafine a vec si priznao. Ovisnik si o forumu nema sta i sigurno ti je doktor ( ili Dottore :D) propisao recept za Ban na 24 sata :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
Ali onaj oglas je bio malo osvjezenje! Ja sam leg'o od smijeha citajuci komentare! ;):lol:
 
Član
addo je napisao(la):
Ali onaj oglas je bio malo osvjezenje! Ja sam leg'o od smijeha citajuci komentare! ;):lol:

sto jest jest:lol:i ja sam se valjao!!!

a tebi svaka cast sto se tako namjerno zajebavas da bi dobio ban:):cool:
 
Član
i sta kaze doktor...

na 24 h 3xdnevno ulazio na forum da gleda slike,poslije dorucka,rucka,i vecere jel???:lol::lol::lol:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
sve pohvale za forum,jucer sam dobio ban "zasluzeno",napravio sam bezze onaj oglas samo sam se ja nadao da cu jos ranije dobiti ban:D vidim da su bila 2 admina tad online al nista se nije događalo,al je ipak ucinjeno,sviđa mi se reagovanje,tako treba uvijek:cool: svaka čast,a najviše mi se sviđa na forumu druzenje,nema nikakvih vrijeđanja na nacionalnoj osnovi sto mi je najdraže,samo tako nastavite:cool::123:
ja ostajem na forumu nemojte mislit da odlazim s foruma:D

usijo si se ti treba tebi ban za sva vremena :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top