Poginuo osmogodišnjak

Poginuo osmogodišnjak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
saobracajka20u20karanovcj7.jpg


Osmogodišnji Dalibor Račić iz Banje Luke poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se jučer oko 17 sati dogodila na magistralnom putu Banja Luka - Jajce, u mjestu Karanovac.

U kritičnom stanju su njegova sestra Valentina (5) i majka Slavica Račić, dok je otac Jadranko nakon ukazane ljekarske pomoći pušten na kućno liječenje, potvrđeno je sinoć "Dnevnom avazu" iz banjalučke bolnice.

Oni su se u "golfu 2" kojim je upravljao Jadranko Račić kretali iz pravca Banje Luke prema Jajcu i, prema izjavi dežurne okružne tužiteljice Slavice Matijaš, prvi podaci ukazuju da je Račić skrivio saobraćajnu nesreću dok se svi detalji dalje utvrđuju.

Na mjestu nesreće rečeno nam je da su u direktnom sudaru učestvovali i Senad Pralić (31) iz Bugojna, koji se sa još dva saputnika u kombiju "mercedes" kretao iz Jajca prema Banjoj Luci, kao i Milenko Lakić (27), vozač "golfa 2". Niko od njih nije povrijeđen.
 
Član
Nek je golf 2 ucestovao... i to dva.
:icon_cry: djeca... zalosno... R.I.P.
S obzirom na sliku... dobro su ostali ikako i prezivjeli.
 
Član
ovo nije humano . . . R.I.P
koji god udes ove *ebene dvice ucestvuju stvarno dokle ljudi izginuse u dvicama
 

Mil

Član
ova krivina u karanovcu je kriva za mnoge nesrece, prije oko mjesec dana je na istom jestu imao nesrecu i moj prijatelj, jedva su zivi ostali, i kriva je krivina jer je pod pogresnim uglom, cim je cesta malo mokra odma te izbacuje iz krivine
 
Član
Mil je napisao(la):
ova krivina u karanovcu je kriva za mnoge nesrece, prije oko mjesec dana je na istom jestu imao nesrecu i moj prijatelj, jedva su zivi ostali, i kriva je krivina jer je pod pogresnim uglom, cim je cesta malo mokra odma te izbacuje iz krivine

Hajd' nadji neku krivinu od Jajca do Banja Luke da valja? :icon_confused:
 

BiT

Član
R.I.P. :icon_sad::icon_sad:
A stvarno vise, u svakom sranju Gnoj 2 ucestvuje.
Jeste da oni cine 50% naseg voznog parka, ali ima tu i neispravnosti! Jer Gnojeve kupuju oni koji i dalje zive u ubedjenju da je gnoj Gospod Bog, i onda ih tako i teraju(bez odrzavanja), misleci da ce se sam od sebe popraviti.
Naravno, ne mislim da su svi vozaci tih vozila takvi, ali ih ima u velikom broju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top