Poginuo motociklista u Živinicama

Poginuo motociklista u Živinicama

Član
Tridesetšestogodišnji muškarac čiji su inicijali S.L. ( Suad) iz Živinica poginuo je u saobraćajnoj nesreći kada je na motociklu marke "honda" sletio sa kolovoza i udario u metalnu ogradu, potvrđeno je Srni u Pres službi MUP-a Tuzlanskog kantona.

Nesreća se dogodila sinoć u 21.00 čas u Ulici ugostitelja u Živinicama.

Smrt je konstatovao dežurni ljekar UKC-a Tuzla, a o događaju je obaviješten i kantonalni tužilac.

Uviđaj su obavili pripadnici Odjeljenja kriminalističke policije PU Živinice.

http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika/motociklista-poginuo-nakon-sto-je-udario-u-ogradu

Suad je bio majstor za motore, i sinoc je popravljao tu hondu pa ja onda izašao na probnu voznju, tako su meni malo prije rekli, veliki je bio zaljubljenik u motore, ne poznajem ga licno al sam ga viđao po gradu, on je invalid bio hodao je sa štakom, kad sjeda na motor štaka ide pod ruku i gas
 
Član
Ovo mi nije jasno štaka pod ruku i gas :icon_question::icon_eek:
Još ako je i motor bio neispravan, pise da ga je popravljao jos jedan + uzrok za nesrecu :icon_rolleyes:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ovo mi nije jasno štaka pod ruku i gas :icon_question::icon_eek:
Još ako je i motor bio neispravan, pise da ga je popravljao jos jedan + uzrok za nesrecu :icon_rolleyes:

pa hodao sa štakom, nesto mu nije uredu s lijevom nogom bilo, mjenjač je on sebi na svom motoru izveo gore kod rezervara
 
Top