Poginuo 19-godišnji mladić iz Srebrenika

Poginuo 19-godišnji mladić iz Srebrenika

Član



Devetnaestogodišnji E.O. iz Srebrenika smrtno je stradao dok je jedna osoba zadobile tjelesne povrede u
saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u petak oko 12:30 sati na regionalnom putu Gradačac-Ormanica, u mjestu Vučkovci, općina Gradačac. Kako saznajemo u MUP-u TK, u nesreći su učestvovali stradali E.O. koji je bio za volanom automobila ‘audi 80′ (J51-K-595) i pedesetjednogodišnji E.H. iz Gradačca koji je upravljao automobilom ‘audi Q7′ (austrijskih reg. oznaka). Vozač E.O. je uslijed teških povreda preminuo u Domu zdravlja Gradačac, dok je drugom vozaču E.H. pomoć ukazana u UKC-u Tuzla. Uviđaj na mjestu nesreće izvršio je kantonalni tužilac i službenici Odjeljenja kriminalističke policije PU Gradačac.
 
Član
R.I.P zalosno ,a za sve je kriva brzina,pala kišica na onu prašinu od cijelog ljeta i to je sad ko ulje :icon_sad:

jel ono motor ispao iz audija :icon_question:
 
Član
ja sam tolko nadrkan na ove dijasporase da cu da kazem samo jedno, ako je ovaj iz audija q7 i na kakav nacin kriv za nesrecu, treba ga objesit u sarajevu kraj vatre mira pa nek gori u miru. et! :icon_mad:

porodici preminulog moje saucesce, R.I.P. :icon_sad:
 
bio sam na mjestu nesrece, katastrofa...
audi se razletio u komade, motor je bio svud po njivi, razdvojena glava od bloka, mjenjac, prednji kraj audija smrskan a Q7 je zavrsio u njivi sa preko puta

momak sa audi 80 je tek registrovo auto i kreno na poso u Gradacac i eto sta mu se desi:icon_sad:
 
Top